اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

دستبند پلیس بر دستان عامل مزاحمت‌های سریالی سایبری

دستبند پلیس بر دستان عامل مزاحمت‌های سریالی سایبری

رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت‌های سریالی سایبری برای خانم جوان توسط پلیس فتا خبرداد.

ایران آنلاین /سرهنگ علی سرحدی  رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان گفت: با دریافت مرجوعه قضائی از سوی دختری جوان مبنی بر مزاحمت‌های سریالی سایبری از سوی فردی ناشناس برای برقراری رابطه نامشروع موضوع در دستور کار تیمی از کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: کارشناسان پلیس فتا پس از بررسی اظهارات شاکی پرونده با یک سری تحقیقات فنی در فضای سایبر عامل مزاحمت را که مردی ۳۰ ساله است شناسایی و با هماهنگی قضائی به پلیس فتا احضار کردند.

وی تصریح کرد: متهم که در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود در مواجهه با مستندات دیجتالی بجامانده به بزه انتسابی اعتراف و اعلام داشت مدتی قبل به بهانه خرید خودرو شاکی شماره تلفن وی را از یکی از دوستانش گرفته است.

رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان با اشاره به معرفی متهم به دادسرا به افرادی که قصد سوء استفاده از فضا مجازی را دارند هشدار داد که مراقب رفتار خود در فضای مجازی باشند چرا که هیچ حرکتی در فضای مجازی از چشمان تیزبین پلیس فتا پنهان نمی‌ماند./ باشگاه خبرنگاران 

 

کپی