اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹

پلیس وظیفه شناس فرودگاه کیف 145 میلیاردی را به صاحبش رساند

پلیس وظیفه شناس فرودگاه کیف 145 میلیاردی را به صاحبش رساند

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور با اعلام خبر بازگرداندن کیف حاوی 145 میلیارد ریال چک و وجه نقد توسط پرسنل این پلیس به صاحب آن از تقدیر شایسته مجموعه نیروی انتظامی از مامور وظیفه شناس در آینده نزدیک خبر داد.

ایران آنلاین / سردار "حسن مهری" با اعلام این خبر که یکی از پرسنل پلیس فرودگاه رامسر مبلغی نزدیک به 145 میلیارد ریال چک و پول را به صاحبش بازگردانده است، اظهار کرد: این پلیس امانت دار که سروان "محمدرضا صالحی" نام دارد و جانشین فرمانده پلیس فرودگاه رامسر است این پول را  در ترمینال و  هنگام کنترل مسافران پرواز‌های خروجی به مقصد تهران و در یک کیف دستی که بدون صاحب بر روی صندلی سالن رها شده بود، یافته است.

وی افزود: این همکار وظیفه‌شناس پس از ناامیدی از بازگشت مالک کیف، آن را با رعایت کلیه موازین امنیتی بازگشایی کرده و متوجه می‌شود که درون آن مبالغ قابل ملاحظه‌ای چک و وجه نقد به ارزش 145 میلیارد ریال قرار دارد.

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته توسط پلیس فرودگاه رامسر و تماس تلفنی با صاحب کیف، اموال مکشوفه با حضور فرمانده یگان و نماینده حفاظت اطلاعات شهرستان پس از تنظیم صورتجلسه و بدون کم و کاست به نماینده قانونی مالک کیف تحویل داده شد.

سردار مهری در پایان با اشاره به اینکه همکارانم در پلیس فرودگاه همواره بر انجام وظایف خود راسخ هستند، تصریح کرد: به زودی و در یک زمان مناسب از این پلیس امانت دار و متعهد  قدردانی خواهد کرد./ پلیس 

 

کپی