اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹

فریادهای خانم بازیگر بعد از طلاق در دادگاه!

فریادهای خانم بازیگر بعد از طلاق در دادگاه!

اتفاقاتی که بعد از طلاق از برد پیت برای آنجلینا جولی افتاده است خبر از تلخی این جدایی دارد.

ایران آنلاین / جولی که بعد از طلاق درگیر دعوای حقوقی طاقت فرسایی برای گرفتن حق حضانت فرزندانش است و به خاطر ادامه داشتن روند دادگاه قادر نیست بچه‌ها را با خود به سفرهای کاری‌اش ببرد به گفته نزدیکانش به انسان کینه‌توز و تلخی بدل شده است.

همچنین گفته می‌شود که لورا واسر، وکیل ستاره هالیوودی هم از کارش استعفا داده است و کارها را برای او سخت‌تر کرده است چون جولی همه‌چیز را به روش خصمانه پیش می‌برد.
سخنگوی آنجلینا جولی امروز در رد این ادعاها به خبرنگاران گفته است که دعوای حقوقی حضانت 6 فرزند این زوج در حال وارد شدن به مرحله جدیدی است و خانم لورا واسر هم در این مراحل در کنار آنجلینا جولی خواهد بود. مشکلات بین این دو نفر حقیقت ندارد. البته خانم جولی در حال استخداموکیل دیگری است ولی این به معنای پایان کار با وکیل قبلی نیست.
روز گذشته گزارشی منتشر شده بود که طبق آن دعوای آنجلینا جولی و برد پیت آنقدر زشت و بزرگ شده است که لورا واسر می‌خواهد پایش را از آن کنار بکشد. جولی 43 ساله کار را بسیار خصمانه پیش می‎برد و از هیچ کاری برای گرفتن حضانت فرزندانش فروگذار نیست.
منبعی نزدیک به برد پیت گفته است که آنجلینا جولی می‌خواهد هرگونه رابطه برد پیت با فرزندانش را از بین ببرد. او در جلسات دادگاه داد و فریاد راه می‌اندازد و بسیار پر از خشم و مسئولیت‌ناپذیر شده است.

کپی