اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹

کامیابی نیا در تمرین پرسپولیس حاضر شد+ عکس

کامیابی نیا در تمرین پرسپولیس حاضر شد+ عکس

هافبک مصدوم پرسپولیس 24 ساعت بعد از مصدومیت سختی که پشت سر گذاشت در استادیوم اختصاصی این تیم حضور یافت و تمرینات خود را دنبال کرد.

ایران آنلاین / شاید کمی باورنکردنی بود اما کمال کامیابی نیا تنها 24 ساعت بعد از مصدومیتی سختی که برایش شکل گرفت و با بدشانسی از زمین خارج شد در کمپ تمرینی این تیم حضور یافت و تمرینات خود را از سر گرفت. این مساله اما برای هافبکی که چهارمین بار این مصدومیت از ناحیه کتف را پشت سر می‌گذارد کمی عادی شده باشد.

نکته عجیب اما شایعاتی بود که بعد از این مصدومیت برای او شکل گرفت. برخی رسانه‌ها از عصبانیت برانکو و تنبیهی که برای این هافبک در نظر گرفته صحبت کرده‌اند و نوشتند سرمربی تیم بابت پرتاب اوت ممنوعه او را با جریمه مواجه خواهد کرد! کامیابی نیا که برای راه اندازی شکل تهاجمی تیم و برخلاف دستور پزشک اقدام به پرتاب اوت کرد تا مفصل کتف او بار دیگر دچار مصدومیت شود و به این شکل از زمین خارج شد.

با این حال کامیابی نیا بعد از چهارمین سریال مصدومیت از ناحیه کتف به نظر با آن کاملا اخت شده و به همین منظور یک روز بعد از این بازی به راحتی و بدون مشکل بار دیگر به تمرینات اضافه شد تا شانس خود برای بازگشت به ترکیب را بسنجد. هافبک پرسپولیس که طی دو دیدار اخیر و در دقایقی که در زمین حضور داشت نمایش موفقی به جا گذاشته، امیدوار است بار دیگر در ترکیب حضور یابد و باید دید برانکو در جدال مقابل استقلال خوزستان به او فرصت استراحت و بازیابی توان خواهد داد یا با توجه به نیمکت تیمش او را در زمین قرار خواهد داد./ ورزش سه

---

 

 

 

کپی