اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

5 کشته و مجروح در حوادث رانندگی قزوین

5 کشته و مجروح در حوادث رانندگی قزوین

️ رئیس پلیس راه استان قزوین از وقوع دو فقره تصادف منجر به فوت در حوادث رانندگی در 24 ساعت گذشته در استان خبر داد.

ایران آنلاین /سرهنگ نصرالله بیگلری اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110مبنی بر یک مورد تصادف فوتی در جاده قدیم "اک - تاکستان"، بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس راه جهت بررسی موضوع به محل مراجعه کردند.

رئیس پلیس راه استان قزوین اظهار کرد: در بررسی به عمل آمده توسط ماموران مشخص شد یک دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه "پراید" برخورد، که در اثر این حادثه متاسفانه راکب موتورسیکلت فوت شد.

وی تصریح کرد: برابر اعلام کارشناس پلیس راه، علت این حادثه عدم رعایت حق تقدم از جانب موتورسیکلت نسبت به خودروی سواری "پراید" بوده است.

بیگلری افزود: در حاثه ای دیگر در روستای "منصور" شهرستان "آوج" بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس راه جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

این مسئول اذعان کرد: در بررسی به عمل آمده مشخص شد یک دستگاه خودروی "وانت پیکان" بنا به عللی واژگون که در اثر این حادثه متاسفانه راننده فوت و 3 سرنشین دیگر مجروح و به مراکز درمانی منتقل شدند.

بیگلری با اشاره به اینکه عدم توجه به جلوی راننده سواری "پراید" علت بروز حادثه بوده است به شهروندان توصیه کرد: در هنگام رانندگی سرعت مطئنه را رعایت و از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز، استفاده از تلفن همراه درحین رانندگی، انحرافات ناگهانی و رانندگی درحالت خستگی و خواب آلودگی خودداری کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم./ صبح قزوین 
  

کپی