اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

جزئیات تازه از اولین جشن سالانه صدا

جزئیات تازه از  اولین جشن سالانه صدا

محمدرضا علیزاده مجری طرح اولین جشن صداگفت: پر واضح است این هنر تنها گنجینه ماندگار قبل از انقلاب تاکنون است، در کشور از دیرین تا کنون تنها جامانده از همه هنرها که در ویترین هنر جا نگرفته صدای ماندگار است.

ایران آنلاین /  هنرمندان صبح جمعه، سلام ایران، رادیو جوان، قصه های شب، هنرمندان پیشکسوت، جوانان تشنه جادوی صدا، مدیران دوبلاژ که بجای بازیگران برجسته و شاخص سینما و تلویزیون نقش آفرینی کردند، تقدیر و تجلیل از این خانواده بزرگ هنری اثبات می کند؛ اینجا فقط چهره نیست که ماندگار است، بلکه صداست که به چهره جان ماندگاری می دهد.

علیزاده افزود: اهداف برگزاری اولین جشن سالانه صدا می تواند ثبت یک شب خاطرانگیز برای خانواده های این هنرمندان، تقدیر و تجلیل از جادوگران صدا، اقدام برای  رفع مشکلات مطروحه آنان، دورهمی هنرمندان موسیقی و دوبله با بازیگرانی که بجایشان نقش آفرینی کردند و ارائه راهکارهای تخصصی برای ورود جوانان علاقمند به این عرصه باشد.

مجری طرح جشن صدا همچنین اشاره کرد: با اجرا و برگزاری این جشن می توان به اولین دورهمی پس از انقلاب، اهمیت دادن به وجودیت عزیزان صدا پیشه، دورماندن چهره این هنرمندان از قاب رسانه ملی، ارائه راهکارها برای رفع معظلات سختی و مشکلات این هنر، ارتباط نزدیک هنرمندان با مسئولان، حضور مدیران دولتی درکنار هنرمندان دوبله و ایجاد انگیزه برای جوانان اشاره کرد.

مدیر مسئول آوا تصویر در پایان خاطر نشان کرد: در صدد آن هستیم اولین جشن صدا را با مشارکت موسسات و همکاری نهاد های مرتبط در آذر ماه سال جاری در تهران با حضور هنرمندان این عرصه برگزار کنیم. بدنبال این هستیم که تلاش برای دریافت تندیس جشن سالانه صدا از سوی علاقمندان و هنرمندان این رشته از حس رقابتی خاصی برخودار باشد و آتیه برگزاری این جشن با معرفی هنرمندان برجسته انجام گیرد.

 

کپی