اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹

افشای یک پروژه مخفی کیم جونگ اون/ کره شمالی در پی ارتش ابر انسانی

افشای یک پروژه مخفی کیم جونگ اون/ کره شمالی در پی ارتش ابر انسانی

پایگاه اینترنتی دیلی استار نوشت برخی دانشمندان علوم ژنتیک معتقدند «کیم جونگ اون»، رهبر کره شمالی در صدد ایجاد یک ارتش «اَبَرانسان» برای اجرایی کردن دستورهای خود است.

ایران آنلاین /دیلی استار در مطلبی نوشت کره شمالی طی ۳۰ سال گذشته روی یک برنامه مخفی شبیه‌سازی اَبَرانسان‌ها برای تشکیل ارتشی از آن‌ها کار کرده است.

آنها مدعی هستند دانشمندان ژنتیک کره شمالی بیش از 30 سال است که روی یک برنامه شبیه سازی مخفی اَبَرانسان ها کار می کنند.

به نوشته دیلی استار، این پروژه در دوره کیم ایل سونگ، بنیانگذار سلسله کیم و پدربزرگ رهبر کره شمالی پایه گذاری شد و تاکنون میلیاردها دلار برای پیشبرد آن هزینه شده است. کیم جونگ اون نیز درصدد به سرانجام رساندن این پروژه و ایجاد ارتش انسان های شبیه سازی شده است.

سازمان اطلاعاتی انگلیس (MI6) نیز بر این ادعاست که پیونگ یانگ در حال حاضر، اقدام به شبیه سازی حیواناتی همچون سگ، گربه و اسب کرده است و حدود 10 سال است که آزمایش‌های خود را روی جنین انسان آغاز کرده است. سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا نیز پیشتر مدعی شد  کره شمالی شبیه سازی انسان را در دو آزمایشگاه مخفی انجام می دهد؛ یک آزمایشگاه خارج از پیونگ یانگ، پایتخت این کشور، قرار دارد و دیگری تصور می شود در یکی از جزایر کارائیب فعالیت دارد.

یک مقام اطلاعاتی ارشد انگلیسی در مصاحبه با روزنامه دیلی استار مدعی شد: دانشمندان کره شمالی طی سال های گذشته آزمایش های ژنتیک متعددی روی انسان انجام داده اند. آنها از زندانیان برای آزمایش های شبیه سازی استفاده می کنند. رهبر این کشور به دنبال شبیه سازی گونه متفاوتی از انسان هاست. او سعی دارد بافت، اندام و جنین انسان را تغییر دهد تا ضمن دستیابی به زندگی همیشگی، ارتشی از ابرانسان ها ایجاد کند.  او می خواهد زندگی را به درگذشتگان باز گرداند و قدرت خود را نشان دهد!

این مقام که نامی از وی برده نشده است، افزود: شبیه سازی در شبه جزیره کره بسیار پیشرفته است. آن ها طی ده سال گذشته تجارب گسترده ای به دست آورده اند. چیزی که ما نمی دانیم این است که آیا موفق بوده اند یا نه.

تئوری شبیه سازی انسان، نوعی کپی برداری از یک فرد است تا اندام های بدن آن مانند قلب، کبد و کلیه ها جایگزین شوند. ممنوعیت جهانی در مورد شبیه سازی انسان وجود ندارد اما این آزمایش‌ها در 70 کشور جهان از جمله انگلیس غیرقانونی است. هر دو کشور کره شمالی و کره جنوبی تاریخ بحث برانگیز  در زمینه شبیه سازی دارند. آزمایشگاه ها در کره جنوبی، حیوانات خانگی را با دریافت 80 هزار پوند شبیه سازی می کنند.  / باشگاه خبرنگاران

 

 

کپی