اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹

نیمه دوم مرداد؛ برپایی نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل

نیمه دوم مرداد؛ برپایی نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل نیمه دوم مرداد در تهران برگزار می‌شود.

ایران آنلاین /طبق اعلام برگزارکنندگان این نمایشگاه، اولویت‌های  اصلی برگزاری نمایشگاه با توجه به شعار سال ۱۳۹۷، حمایت از تولید  داخلی مبلمان با رویکرد صادراتی است و کالاهایی همچون مبلمان کلاسیک ، مبلمان مدرن، مبلمان کودک و نوجوان و کالای خواب در این نمایشگاه ارائه و در  معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

مهمترین هدف از برپایی این نمایشگاه فراهم کردن بستری برای ارتقای سطح کمی و کیفی طراحی، تولید، فروش و صادرات تولیدات و محصولات ایرانی برشمرده شده است. 

این نمایشگاه در فضایی به وسعت ۴۰ هزار متر مربع در حالی آغاز به کار می کند که بالغ بر ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی از کشور های چین، بلژیک، اسپانیا، ترکیه و تایوان (نمایندگی‌های داخلی) آخرین توانمندی خود را در معرض نمایش می گذارند. همچنین در این نمایشگاه از هیات‌های تجاری کشور های نامبرده برای بازدید از نمایشگاه دعوت  به عمل آمده  و امید می رود این تعاملات به امضای تفاهم ‌نامه‌های همکاری و البته اجرایی منجر شود.

ایجاد نوآوری در عرصه تولید یا خدمات، گریدبندی محصولات، برگزاری مسابقه ارزیابی محصولات برتر، نظرسنجی از دیگر برنامه های این دوره نمایشگاه خواهد بود.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل، با مجوز رسمی از سازمان توسعه تجارت ایران، شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی، با حمایت اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران و با حضور  شرکت‌های  داخلی و خارجی  از  ۲۴ تا ۲۷ مرداد ماه  به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌اللملی تهران برگزار می شود و طی این مدت هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ پذیرای حضور علاقه مندان خواهد بود.

/ایسنا

کپی