اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

پلیس مانع گسترش تجمع غیر قانونی در منطقه امیرکبیر اصفهان شد

پلیس مانع گسترش تجمع غیر قانونی در منطقه امیرکبیر اصفهان شد

ماموران انتظامی روز پنجشنبه با حضور در میدان اصلی منطقه شهرک صنعتی امیرکبیر اصفهان مانع گسترش تجمع غیر قانونی در این منطقه شدند.

ایران آنلاین / در ضلع شرقی میدان اصلی منطقه صنعتی امیرکبیر عده ای برای سومین روز اقدام به تجمع غیر قانونی و محدود کردند که پلیس با اعلام هشدارهایی از طریق بلندگو مانع از گسترش این تجمع شد.

حضور افراد در میدان اصلی و خیابان های شهرک صنعتی امیرکبیر تردد خودروها را با مشکل مواجه کرد و سبب بروز ترافیک در این منطقه شد.
ماموران انتظامی نیز با حضور در محل مانع گسترش تجمع غیر قانونی به دیگر مناطق شدند با این حال مغازه های اطراف میدان امیر کبیر که بیشتر تعمیرگاه و قطعه فروشی و دفاتر حمل و نقل است به حالت تعطیل درآمدند.
در 2 روز گذشته نیز جمعی از کسبه و صنعتگران شهرک صنعتی امیر کبیر اصفهان با حضور در خیابان امیرکبیر در شمال این کلانشهر خواستار حل مشکلات صنفی خود شدند.
بیشتر کارگاه های مستقر در شهرک امیرکبیر اصفهان در زمینه تراشکاری، ریخته گری، مکانیکی، صافکاری، ابزار آلات، ماشین آلات و تعمیر خودروهای سنگین فعالیت می کنند.
صاحبان این کارگاه ها در 2 روز اخیر با حضور در این شهرک، نسبت به وضعیت بازار و نوسان قیمت ها اعتراض کرده و خواهان رفع مشکلات خود شدند. 

/ایرنا

کپی