اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

عرضه صنایع‌دستی در بندرعباس سامان‌دهی می شود

عرضه صنایع‌دستی در بندرعباس سامان‌دهی می شود

غرفه‌های عرضه صنایع‌دستی به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در ساحل پشت فرمانداری این شهر راه‌اندازی می‌شوند.

ایران آنلاین /

«محمدمهدی جهانبخش» رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس تصریح کرد: شهر بندرعباس در بخش گردشگری می‌تواند بسیار پویا باشد و قرارگیری در کنار دریا ظرفیتی را فراهم کرده است که می‌تواند به جذب بیشتر گردشگر در این شهر کمک شایانی کند. یکی از بخش‌هایی که می‌تواند به توسعه گردشگری کمک شایانی کند عرضه صنایع‌دستی است. با توجه به اینکه بندرعباس در زمینه صنایع‌دستی استعداد بسیار مقبولی دارد، می‌توانیم با فراهم کردن شرایط برای عرضه صنایع‌دستی در ساحل در جهت حمایت از فعالین حوزه صنایع‌دستی گامی مؤثر را برداریم.

جهانبخش ادامه داد: در همین راستا بر آن هستیم که با همکاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هرمزگان، سازمان‌های مرتبط در شهرداری بندرعباس، شهرداری منطقه 2 بندرعباس و دیگر نهادها شرایط عرضه صنایع‌دستی را در ساحل فراهم آوریم. برای این امر در جهت ساماندهی ساحل در محل پشت فرمانداری بندرعباس با تبیین طرح‌های لازم به دنبال آن هستیم غرفه‌های عرضه صنایع‌دستی را برپا کنیم./ ایسنا

کپی