اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

آقایی: هزینه سفر به عتبات عالیات با ارز دولتی تامین می‌شود

آقایی: هزینه سفر به عتبات عالیات با ارز دولتی تامین می‌شود

مرتضی آقایی، مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: با وجود نابسامانی بازار ارز هیچ گونه افزایش قیمتی در بسته سفرهای عتبات عالیات نداشتیم.

ایران آنلاین / مرتضی آقایی اظهار کرد: با وجود نابسامانی بازار ارز، هیچ گونه افزایش قیمتی در بسته سفرهای عتبات عالیات نداشتیم. وی در ادامه تصریح کرد: در شرایط فعلی که اوضاع بازار ارز با نابسامانی روبرو است، خوشبختانه هزینه سفر به عتبات عالیات با ارز دولتی تامین می‌شود و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: در حال حاضر هزینه دریافت ویزای زائران سفر به عتبات ۱۷۰ هزار تومان تمام می‌شود و هیچ یک از خدمات مورد ارائه با مسئله افزایش قیمت مواجه نیست.

آقایی همچنین یادآور شد: بر اساس آخرین گزارش‌ها هم اکنون قیمت سفرهای ارزان قیمت مبلغ ۸۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان تمام می‌شود و قیمت سفرهای هوایی به عتبات عالیات نیز یک میلیون و 850 هزار تومان است.

وی تاکید کرد: همچنان به مردم توصیه می‌کنیم که برای سفر به عتبات عالیات در کاروان‌های مجاز دفاتر زیارتی تحت نظارت سازمان حج و زیارت ثبت نام کنند و در نظر داشته باشند که کاروان‌های غیرمجاز فاقد هر گونه پوشش بیمه‌ای برای زائران هستند./ باشگاه خبرنگاران جوان

کپی