اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹

دوره سی و هفتم جشن تئاتر فجر را با احترام برگزار می کنیم

دوره سی و هفتم جشن  تئاتر فجر را با احترام برگزار می کنیم

نادر برهانی مرند دبیر سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در نخستین نشست خبری سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر که با حضور مدیران بخش‌های مختلف جشنواره در تئاتر شهر برگزار شد، تصریح کرد: وظیفه داریم انتخاب کننده و برگزار کننده خوبی باشیم و در بخش اول این وظیفه تمرکز و دقت در روند داوری‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد.

ایران آنلاین /وی با تاکید بر برگزاری مناسب این دوره از جشنواره با در نظر داشتن ویژگی جشن و میهمانی آن، اظهار داشت: بخش تشریفات این مهمانی هر سال به دلیل مشکلات ناخواسته دبیرخانه و تلاش برای رفع آن کنار گذاشته می شود اما در دوره سی و هفتم جشنی با احترام برگزار خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه بخش جشن در تمام سال‌ها مغفول مانده است، خاطرنشان کرد: این کار هزینه بر و مسیری دشوار است اما برای کسب موفقیتی دستکم 20 درصدی در این زمینه تلاش می‌کنیم.
دبیر سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تاکید کرد: علاقه ای به صحبت کردن با رسانه‌‌ها ندارم اما در این جایگاه در هر مرحله‌ای پاسخگو هستم و امکان گفت‌وگو همیشه فراهم خواهد بود.
وی با شاره به برنامه ریزی سه نشست رسانه‌ای برای این دوره از جشنواره تئاتر فجر افزود: آخرین گفت‌وگو بعد از پایان جشنواره برگزار خواهد شد تا توضیحات تکمیلی برای عموم انتشار یابد. در مدت برگزاری جشنواره نیز به هر ابهامی پاسخ داده می‌شود./ایرنا

کپی