اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

واترز امیدوار است کوهن به انتشار فایل های صوتی از مکالماتش با ترامپ ادامه دهد

واترز امیدوار است کوهن به انتشار فایل های صوتی از مکالماتش با ترامپ ادامه دهد

«ماکسین واترز» نماینده دمکرات ایالت کالیفرنیا گفت، فایل صوتی مکالمات «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا با «مایکل کوهن» وکیل سابقش، حقایق بیشتری را درباره رئیس جمهور، طرح هایش، دروغ هایش و پرداخت هایش فاش می کند.

ایران آنلاین /وی در مصاحبه با شبکه خبری «ام اس ان بی سی» افزود: آنها (ترامپ و وکلایش) می توانند درباره هر چیزی که می خواهند دروغ بگویند اما در نهایت حقیقت فاش خواهد شد.

واترز افزود: من مطمئن هستم که درارزیابی نهایی آنها نمی توانند به دروغگویی خود ادامه دهند. امیدوارم که نوارهای دیگری که کوهن در اختیاردارد، فاش شود و ما اطلاعات بیشتری از رئیس جمهور، طرح هایش، دروغ هاش و ماجرای پرداخت هایش بدست آوریم.
«لنی دیویس» وکیل کوهن و نویسنده روزنامه هیل این فایل های صوتی را به تازگی در اختیار شبکه سی ان ان قرار داد و این شبکه خبری با انتشار آن انتقادهای شدید حامیان ترامپ را برانگیخت.
در این فایل صوتی، صدای ترامپ و کوهن شنیده می شود که درباره خرید حقوق یک مجله زرد درباره گزارش مربوط به ماجرای «کارل مک دوگال» مدل سابق آمریکایی گفت وگو می شود که از قرار روابط خارج از عرفی در سال 2006 با ترامپ داشته است.
در این فایل صوتی، کوهن مصررانه از ترامپ می خواهد حقوق نشر روزنامه زرد «امریکن مدیا» را که به اخبار سلبریتی ها می پردازد، در ماجرای مک دوگال خریداری کند.
در حالی که «رودی جولیانی» وکیل ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را در این ماجرا بی تقصیر می داند؛ وکیل کوهن بارها تاکید کرده که ترامپ از ماجرای پرداخت ها به این روزنامه آگاه بوده است.
ماکسین واترز از منتقدان جدی ترامپ خواستار استیضاح او شده است. وی به تازگی گفت استیضاح ترامپ تنها گزینه دمکرات ها در برخورد با تصمیم وی برای خروج از توافق هسته ای ایران (برجام) است.
این نماینده دمکرات در توئیتی نوشت: ترامپ فکر می کند از مذاکره کنندگان هسته ای و متحدان آمریکا یعنی فرانسه، آلمان و انگلستان که بیانیه مشترکی را در محکومیت تصمیم ترامپ برای خروج از برجام منتشر کرده اند، «بهتر می داند».
واترز همچنین پس از اخراج «جیمز کومی» رئیس سابق پلیس فدرال آمریکا (اف بی آی) توسط ترامپ، در حساب توییتر شخصی خود نوشت: آماده برای استیضاح.
وی وعده داده تا استیضاح ترامپ هر روز خواهد جنگید و تسلیم نخواهد شد.
ترامپ در مقابل، این نماینده دمکرات را هدف توهین ها و حملات لفظی خود قرار داده است و یکبار در یک مراسم عمومی واترز را «فردی که ضریب هوشی پایینی دارد» توصیف کرد.  / ایرنا

کپی