اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

بازسازی ساختمان موسسه هنرمندان پیشکسوت به کجا رسید ؟

بازسازی ساختمان موسسه هنرمندان پیشکسوت به کجا رسید ؟

جلسه هماهنگی بازسازی ساختمان موسسه هنرمندان پیشکسوت برگزار شد.

ایران آنلاین / به گزارش  روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، جلسه هماهنگی و پیگیری بازسازی ساختمان موسسه هنرمندان پیشکسوت با حضور علی اصغر کاراندیش ـ معاون توسعه مدیریت و منابع وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی ، محمود عزیزی رئیس هیات مدیره  و سیدعباس عظیمی مدیر عامل موسسه روز یکشنبه 7 مردادماه در این معاونت برگزار شد.

در این نشست معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همواره حامی هنرمندان به ویژه هنرمندان پیشکسوت است که عمری را صرف اعتلای فرهنگ و هنر کشور کرده‌اند.

کاراندیش افزود: معاونت توسعه و مدیریت وزارت ارشاد در موضوع بازسازی ساختمان موسسه نیز تمام تلاش خود را همچون گذشته برای حل و فصل مشکلات انجام خواهد داد.

در این جلسه عزیزی هنرمند پیشکسوت سینما ، تئاتر و تلویزیون  به نمایندگی از اعضای موسسه از زحمات و پیگیری‌های کاراندیش، مدیران ذیربط و همکارانشان برای بازسازی ساختمان تشکر کرد و در ادامه نیز عظیمی گزارشی از آخرین وضعیت موجود و موانع و مشکلات بوجود آمده در مسیر بازسازی ارائه و خواستار حمایت‌های دلسوزانه و مستمر کاراندیش همچون گذشته شد.

این نشست روز یکشنبه ٧ مرداد ٩٧ در دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع تشکیل شد.

تابستان سال 1395 موسسه هنرمندان پیشکسوت به ساختمان جدیدی که گفته شد از سوی دولت خریداری شده است منتقل شد و با توجه به قدمت 50 ساله ساختمان نیاز به یکسری تعمیر و بازسازی داشت.

آن زمان مدیران این موسسه با هماهنگی‌هایی که انجام داده بودند برای تعمیر و بازسازی اقدام کردند و در حال گرفتن مجوز بودند که ساختمان پلمب شد و بعد با فک پلمب در طول یک سال بعد از آن اقدامات نهایی برای انتقال سند و قطعی شدن خرید این ساختمان، در وزارت فرهنگ روند بازسازی دنبال شد./ایسنا

کپی