اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

مسئولان وزارت ورزش و جوانان به عیادت پادوانی رفتند

مسئولان وزارت ورزش و جوانان به عیادت پادوانی رفتند

​با دستور وزیر ورزش و جوانان باشگاه استقلال بایستی حمایت های درمانی را ادامه و پرداخت مطالبات بازیکن برزیلی را انجام دهد.

ایران آنلاین / ظهر امروز سید محمد شروین اسبقیان و مازیار ناظمی به عیادت لئاندرو پادوانی در مرکز جامع توانبخشی تهران رفتند.

در این دیدار مازیار ناظمی رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان گرم ترین سلام های دکتر مسعود سلطانی فر را به مدافع مصدوم استقلال رساند و گفت: باشگاه استقلال بایستی حمایت های درمانی از پادوانی را ادامه دهد و اگر مطالباتی هم دارد انجام دهد.
سید محمد شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها نیز در این ملاقات با پزشک معالج لئاندرو پادوانی صحبت کرد و جویای احوال او شد.
پزشک معالج مدافع استقلال، وضعیت عمومی و روند پیشرفت وی را خوب توصیف کرد ولی زمان بهبودی دقیق پادوانی را بسته به عوامل زیادی دانست که اظهار نظر قطعی در این مورد به زمان بیشتری نیاز دارد.
اسبقیان و ناظمی همچنین دقایقی با پادوانی همکلام شدند و از او خواستند به عنوان مهمان کشور ایران هرگونه کمی و کاستی را به اطلاع آنها برساند تا از طریق وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون پزشکی ورزشی در روند درمانی این بازیکن تسریع و تسهیل گردد.

پادوانی نیز ضمن تشکر از وزیر ورزش و حوانان گفت: این موضوع باعث بازگشت روحیه به من شد. از اینکه به اینجا آمدید و پیگیر حال من بودید بسیار ممنونم و امیدوارم به زودی سلامت خودم را بدست بیاورم./ پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان 

---
کپی