اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹

شاغلان خانگی مد و لباس مجوز دریافت می کنند

شاغلان خانگی مد و لباس مجوز دریافت می کنند

ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی برای تحقق قانون حمایت از مشاغل خانگی مصوب سال 89 مجلس شورای اسلامی و با توجه به تحولات عظیم سالیان اخیر در بخش فناوری و اطلاعات با فراهم آمدن امکان اشتغال خانگی برای بسیاری از افراد در زمینه IT با استفاده از رایانه و وسایل جانبی، اقدام به اعطای مجوزهای لازم در این حوزه کرده است.

ایران آنلاین /به گزارش گروابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، در سالهای اخیر فروش آنلاین از طریق اینترنت بسیار مورد توجه قرار گرفته است و شبکه های اجتماعی در حقیقت سلول های اقتصادی آینده جهان هستند اما در ایران بیشتر کاربرد رسانه ای آن مورد بهره‌برداری قرار گرفته است درحالی که پیام رسان ها ارائه‌ دهنده خدمات متعددی از جمله تجارت الکترونیک در سطح وسیع در جهان هستند.

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: فناوری اطلاعات با رشدی که طی چهار، پنج دهه گذشته داشته، یک بازار چهار هزار میلیارد دلاری در دنیا ایجاد کرده است و با وجود رکود در بازارهای جهانی و مشکلات جهان سرمایه‌داری، این بازار در سال‌های گذشته، سالانه رشد چهار درصدی داشته است.
متقاضیان علاقه مند برای آشنایی بیشتر با مشاغل خانگی حوزه مد و لباس می توانند برای  اقدام برای اخذ مجوزهای لازم در حوزه تجارت الکترونیک به سایت وزارت تعاون کار و رفاه امور اجتماعی به نشانی www.mcls.gov.ir قسمت مشاغل خانگی مراجعه کنند.

کپی