اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹

گرنداِسلم ۲۰۱۸ – "ووشی" چین؛

تیم ملی تکواندو ایران بر سکوی سومی گرنداِسلم ایستاد

تیم ملی تکواندو ایران بر سکوی سومی گرنداِسلم ایستاد

مردان ملی‌پوش تکواندو کشورمان در مسابقات تیمی گرنداِسلم توانستند هوگوپوشان قزاق را شکست دهند.

ایران آنلاین / دومین دوره مسابقات قهرمانی تیمی گرنداِسلم در سه گروه مردان، زنان و مختلط از ساعت ۵:۳۰ صبح (به وقت تهران) روز جمعه - ۵ مردادماه در "ووشی" چین آغاز و امروز (یکشنبه – ۷ مردادماه) به پایان می‌رسد.

ایران، ترکیه، چین (۲ تیم)، ژاپن، ساحل عاج، قزاقستان، کره جنوبی و مراکش تیم‌های شرکت کننده گروه مردان در این دوره از رقابت‌ها هستند.

امروز (یکشنبه – ۷ مردادماه) مسابقات کسب عنوان سومی و فینال برگزار شد که تیم ایران موفق شد با نتیجه ۲۸ بر ۲۶ هوگوپوشان قزاق را شکست دهد و بر سکوی سومی این دوره از مسابقات بایستد.

نمایندگان کشورمان در روز نخست این رقابت‌ها و در اولین دیدار موفق شدند تیم ترکیه را با نتیجه ۶۵ بر ۵۳ مغلوب خویش سازند، اما در مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها با تیم "چین یک" مبارزه و نتیجه را ۶۵ بر ۵۵ واگذار کردند و بر همین اساس امروز برای کسب عنوان سومی با نمایندگان قزاقستان مبارزه کردند.

تیم "چین دو" نیز عنوان سومی این رقابت‌ها را بدست آورد و تیم‌های کره جنوبی و "چین یک" برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف یکدیگر می‌روند.

تیم ایران با ترکیب سیدحسین احسانی، مهدی جلالی، رامین حسین قلی‌زاده، پوریا عرفانیان و عرفان ناظمی در این رقابت‌ها حضور دارد.

هدایت این تیم برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی، رضا ایمان‌زاده به عنوان مربی و علی رضایی به عنوان مربی بدنساز است.

گفتنی است؛ این رقابت‌ها G. ۸ است و به ترتیب به تیم اول تا سوم ۸۰، ۴۸ و ۲۸/۸۰ امتیاز تعلق می‌گیرد.

تیم ملی تکواندو ایران بر سکوی سومی گرنداِسلم ایستاد

 

 

کپی