اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹

برای حضور در رقابت‌های کشتی نونهالان قهرمانی آسیا

ترکیب تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی اعلام شد+ اسامی داوران حاضر در مسابقات

ترکیب تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی اعلام شد+ اسامی داوران حاضر در مسابقات

ترکیب تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا اعلام شد.

ایران آنلاین / رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان قهرمانی آسیا با حضور 11 کشور روز جمعه 12 مردادماه در سالن انقلاب شهر کرج برگزار می‌شود و ترکیب تیم‌های کشورمان برای حضور در این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

38 کیلوگرم: میلاد والی‌زاده
41 کیلوگرم: محمد حاجیوند فتحی
44 کیلوگرم: علی حاجیوند
48 کیلوگرم: مهرداد مظهری
53 کیلوگرم: سعید اسماعیلی
57 کیلوگرم: دانیال سهرابی
62 کیلوگرم: حجت رضایی
68 کیلوگرم: علیرضا ظهیر شاه آبادی
75 کیلوگرم: احمد صلح دوست
85 کیلوگرم: ابوالفضل پایدار

سرمربی: عبدالکریم کاکاحاجی
مربیان: حیدر فرخنده، پیمان مرادی، مرتضی محمدی و یک مربی به معرفی استانهای خوزستان و مازندران
سرپرست: مهدی هوریار

کشتی آزاد:

38 کیلوگرم: ابراهیم خواری
41 کیلوگرم: محمدرضا شاکری
44 کیلوگرم: عرفان انصاری
48 کیلوگرم: امیرحسام محبی
53 کیلوگرم: علی کبودتبار 
57 کیلوگرم: علی سلیمی
62 کیلوگرم: شایان میربیک
68 کیلوگرم: سید امیرمهدی حسینی
75 کیلوگرم: سیدرضا هاشمی جویباری
85 کیلوگرم: محمدمبین عظیمی

مسئول امور فنی در رده سنی پایه: امیر توکلیان
مربی ارشد: نادر ناظری
مربیان: حسین کریمی، احمد کرمی، مهدی زلف خانی و امیر ریحانیان
سرپرست: تورج ظفری

این رقابت‌ها با حضور کشورهای ژاپن، قزاقستان، قرقیزستان، هند، اردن، بنگلادش، پاکستان، سوریه، سنگاپور، ترکمنستان و ایران در 10 وزن آزاد و فرنگی برگزار می‌شود.

* اسامی داوران قضاوت کننده اعلام شد

رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی نونهالان آسیا روز 12 مردادماه در سالن ورزشی انقلاب شهر کرج برگزار می‌شود که اسامی داوران قضاوت کننده در این مسابقات به شرح زیر است:

رئیس کمیسیون داوران و سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی (تهران) داور S1

محمد مصلایی پور (یزد) داور S1

داوران درجه یک بین‌المللی: بهنام شیرمحمدی (تهران) بهروز رضاپور (هرمزگان) کامران سلطانی‌زاده (تهران) وحید خوش طینت (تهران) مسعود رستمی‌پور (تهران) احمد تاجیک (تهران)

داوران درجه 2 بین‌المللی: رضا نقی‌لو (زنجان) غلامرضا محمدنژاد (مازندران) محمود مدبر (کرمانشاه) حمیدرضا عابدی (سیستان و بلوچستان) محمدرضا رحیمی (کهگیلویه و بویراحمد) کاظم عقیقی (خراسان جنوبی)

داوران درجه 3 بین المللی: سعید عباسی (تهران) ناصر حسنی (آذربایجان شرقی) هومن طهماسبی (خراسان رضوی) وحید زارع رفیع (البرز) علی استیله (تهران) محمد حدادی (تهران)/ فدراسیون کشتی

کپی