اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
فرمانده پلیس راه البرز

گازوئیل در جاده چالوس ریخته نشده است

گازوئیل در جاده چالوس ریخته نشده است

برخی در فضای مجازی با انتشار خبرهایی مدعی شده اند که تصادف های جاده کرج - چالوس ناشی از ریخته شدن گازوئیل توسط یدکش ها است .

ایران آنلاین /فرمانده پلیس راه البرز با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر ریزش مستمر گازوئیل توسط خودروهای یدکش در جاده کرج - چالوس و لغزنده شدن این مسیر در فضای مجازی گفت: صحت این موضوع به اثبات نرسیده است.

به گزارش ایرنا، سرهنگ رضا گودرزی افزود: برخی در فضای مجازی با انتشار خبرهایی مدعی شده اند که تصادف های جاده کرج - چالوس ناشی از ریخته شدن گازوئیل توسط یدکش ها است .

وی با رد این اخبار گفت: در جاده کرج - چالوس نقاط حادثه خیز متعددی وجود دارد که بیشتر آنها در سر پیچ ها بوده و خود عاملی برای لیز خوردن وسایل نقلیه و تصادف رخ به رخ محسوب می شود که انتظار می رود راهداری نسبت به ایمن سازی این نقاط اقدام کند.

گودرزی افزود: با توجه به فصل گرما برخی موتور سواران جوان با سرعت بالا در این محور کوهستانی حرکت می کنند که سبب لیز خوردن این وسایل نقلیه و بروز تصادف می شود.

رئیس پلیس راه البرز خاطر نشان کرد : گاهی لغزندگی سطح جاده ناشی از ریزش ضدیخ و روغن موتور خودروها بوده است.

گودرزی گفت : تاکنون شخصیت حقیقی و حقوقی در خصوص ریزش گازوئیل یدکش ها شکایتی ارائه نکرده ضمن آنکه کارشناسان پلیس راه ابعاد مختلف تصادف ها را در جاده کرج - چالوس بررسی و رصد می کنند.
جاده کرج - چالوس به مسافت 160 کیلومتر یکی از مسیرهای گردشگری کشور است./عصر ایران

کپی