اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
ستاد دیه تهران اعلام کرد

آزادی ۲۳ مددجوی غیر عمد در دهه کرامت

آزادی ۲۳ مددجوی غیر عمد در دهه کرامت

از شب ولادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) تا میلاد ثامن الحجج امام رضا (ع) ۲۳ نفر از زندانیان جرایم غیرعمدکه به دلیل بدهی مالی در زندان به سر می‌بردند با پیگیری نمایندگی ستاد دیه استان تهران آزاد شدند.

ایران آنلاین / به گزارش  روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران، مصطفی محبی گفت: در دهه کرامت با تلاشهای کارشناسان این نمایندگی و کمک نیکوکاران، ۲۳ نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد که بدهی آنان بالغ بر دو میلیارد و ۷۷۱ میلیون تومان بود، با جلب رضایت شکات آزاد شدند.

مدیر کل زندانهای استان تهران و نایب رئیس هیئت امنای نمایندگی ستاد دیه ادامه داد: این افراد به دلیل عجز از پرداخت بدهی مالی در زندان به سر می بردند که با کمک خیران و نمایندگی ستاد دیه استان آزاد شدند و به آغوش خانواده های خویش بازگشتند.
عزیزان نیکوکار برای اهدای کمک های مالی و آزادی زندانیان نیازمند واجد شرایط جرایم غیرعمد می توانند از طریق تماس با شماره تلفن ۸۸۸۶۱۸۷۰ و یا مراجعه حضوری به نشانی خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش اعرابی ۶، پلاک ۲۵، طبقه سوم و همچنین به سایت نمایندگی ستاد دیه استان تهران (نشانیwww.tehipro.ir ) و یا لینک اطلاع رسانی @tehipro با فعالیتهای این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمکهای مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

کپی