اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹

هنرمندان ایرانی با نمایشگاه «امید» به ترکیه می روند

هنرمندان ایرانی با نمایشگاه «امید» به ترکیه می روند

آثار هنرمندان ایرانی که با موضوع امید و صلح خلق شده‌اند در یک گالری در ترکیه به نمایش گذاشته می‌شود.

ایران آنلاین /به گزارش  روابط عمومی ۷artgallery، آثار ۱۵ هنرمندی که در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می‌گیرد بیانگر نشان دادن امید در کشورمان و پرچمداران صلح ایران در کشورهای دیگر است.

همچنین در کنار این آثار، پرفورمنسی با موضوع امید اجرا خواهد شد. تکنیک، متریال و سبک‌های مختلفی از نقاشی در این نمایشگاه به نمایش درخواهد آمد تا هنردوستان و مجموعه‌داران تمام شیوه‌های هنری را در یک نمایشگاه کنار هم ببینند.

دلیل اصلی چیدمان این نمایشگاه با موضوعیت امید و صلح این است که نشان دهد هنرمندان ورای سیاست‌های سیاستمداران راه امیدواری را برای خود و دیگران همیشه خواسته و می‌خواهند. این قشر به دور از هرگونه مرز جغرافیایی و مرز سیاسی حرف‌های پرامید خود را برای امیدبخشی به جامعه و برای نشان دادن صلح‌خواهی همیشگی ایرانیان به ترکیه خواهند برد.

آثار ساویز شالچیان، اسما نجفی، بابک خدادادکوچکی، فرناز ذوالفقاری، سارا نکویی‌فرد، فاطمه صالحی، لادن مشیرفاطمی، ملیسا صباغی، گلناز حسینی، فائزه رنجبر، یلدا فخیمی، سیمین بایرامی، مریم ابراهیم‌زاده، مریم مزروعی و عاطفه سهی در این نمایشگاه به نمایش درخواهد آمد.

نمایشگاه «امید» از دوم آگوست تا پانزدهم این ماه (۱۱ تا ۲۴ مرداد ماه) در گالری ۷artgallery واقع در استانبول، خیابان استقلال، محله گالاتا، خیابان سردار اکرام، پلاک ۱۶ از ساعت ۱۵ تا ۲۰ بر پا است.

کپی