اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

آبی‌ها در میانه زمین خلاقیت نداشتند

نامجومطلق: مدیریت قبلی استقلال بیش‌ترین لطمه را به این تیم زد/ موفقیت برابر السد خیلی سخت است

نامجومطلق: مدیریت قبلی استقلال بیش‌ترین لطمه را به این تیم زد/ موفقیت برابر السد خیلی سخت است

پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است استعفای افتخاری و توفیقی در فصل نقل و انتقالات بزرگ‌ترین لطمه را به این تیم زده است.

ایران آنلاین / مجید نامجومطلق، پیشکسوت باشگاه استقلال درباره عملکرد دیروز استقلال مقابل پیکان اظهار کرد: اعتقاد دارم بازی خوبی را از دو تیم ندیدیم. نه موقعیت گلی از سوی دو تیم ایجاد شد و نه شاهد کار خاصی از بازیکنان پیکان و استقلال بودیم.

او ادامه داد: استقلالی‌ها شرایط خوبی ندارند و این می‌توانست یکی از دلایل عملکرد نامناسب این تیم باشد. البته استقلال بازیکن‌های زیادی در اختیار ندارد و دلبسته به جوانانش است. آبی‌های پایتخت نتوانستند تیم خوبی را چه برای لیگ و چه برای لیگ قهرمانان آسیا بسازند. البته استقلال جوان‌های خوبی نظیر صیادمنش و سجاد آقایی دارد که می‌توانند در اینده کمک‌حال استقلالی‌ها باشند اما الآن استقلال بازیکن باتجربه و کیفیت بالا نیز نیاز دارد.

هافبک پیشین استقلال درباره نبود خلاقیت در خط میانی استقلال و عملکرد علی کریمی در دیدار با پیکان تصریح کرد: خلاقیت و کار ویژه‌ای توسط هافبک‌های استقلال ندیدیم و این به‌خاطر کم‌مهره بودن آبی‌ها در این فصل است. زمانی که بازیکنان استقلال برگردند و بازیکنانی که مدنظر باشگاه هستند جذب شوند، استقلال از لحاظ فنی پیشرفت خواهد کرد و بازی‌های بهتری ارائه خواهد داد.

او درباره تعلل مدیریت این باشگاه در تمدید قرارداد بازیکنان تاثیرگذار استقلال گفت: فتحی مدیر کاربلد و فوتبالی است. مدیریت قبلی استقلال بیش‌ترین لطمه را به این تیم زد. در هیاهوی فصل و نقل و انتقالات و زمانی که استقلال باید با رقیبان خودش برای جذب بازیکن می‌جنگید، استعفای مدیران این باشگاه بزرگ‌ترین خیانت به استقلال بود. آن‌ها باید زمانی پست‌شان را واگذار می‌کردند که مدیر بعدی زمان کافی برای نقل و انتقالات و سر و سامان دادن به وضع باشگاه را داشته باشد. من فکر می‌کنم فتحی بتواند کارهای مثبت و ویژه‌ای برای استقلال انجام دهد.

نامجومطلق در پایان درباره موفقیت استقلال برابر السد گفت: با این وضع کار خیلی سختی مقابل نماینده قطر خواهد داشت اما اگر بازیکنان این تیم برگردند و بازیکنانی که شفر می‌خواهد جذب شوند، استقلال می‌تواند برابر السد درخشان ظاهر شود./ ایسنا

کپی