اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

استیلی: برای جاکارتا منتظر پاسخ دو بازیکن لژیونر هستیم

استیلی: برای جاکارتا منتظر پاسخ دو بازیکن لژیونر هستیم

مدیر تیم ملی فوتبال گفت: منتظر پاسخ دو بازیکن لژیونر تیم ملی امید هستیم تا اقدامات نهایی برای ارسال لیست نفرات اصلی برای جارکاتا انجام دهیم.

ایران آنلاین / حمید استیلی مدیر تیم ملی فوتبال امید، درباره تمرینات تیم ملی فوتبال امید در عراق گفت: تمرینات به خوبی برگزار می شود و بازیکنان زیر نظر کادر فنی به دقت تمرینات خود را پیگیری می کنند.

استیلی ادامه داد: عصر فردا نیز دومین دیدار دوستانه با تیم زیر 23 سال عراق برگزار می شود  و امیدوارم کادر فنی از برگزاری بازیهای تدارکاتی، به اهدافی که دارد، برسد.
وی در ادامه از ملحق شدن دو بازیکن تراکتورسازی، مقاومت تهران و مس کرمان خبر داد و گفت: علیرضا آرتا از مس کرمان، احمدرضا احمدوند از مقاومت تهران، محمدرضا آزادی اندیزه، محمد مسلمی پور از تراکتورسازی به تیم ملحق شدند و تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی آغاز کرده اند.
وی در ادامه در خصوص ارسال لیست تیم ملی فوتبال امید جهت حضور در بازیهای جاکارتا گفت: منتظر پاسخ باشگاه بلژیکی که امید نورافکن در آن بازی می کند و روبین کازان که شکاری در این تیم حضور دارد هستیم تا پس از پاسخ این دو باشگاه، کادر فنی به جمع بندی نهایی برسد و اسامی را برای رقابت های قهرمانی آسیا اعلام کند./ سایت رسمی فدراسیون فوتبال 

کپی