اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

انتقاد شدید امام جمعه بجنورد از وضع اقتصادی/گرانی خُلق مردم را به تنگ آورده است

انتقاد شدید امام جمعه بجنورد از وضع اقتصادی/گرانی خُلق مردم را به تنگ آورده است

امام جمعه بجنورد نیز همانند دیگر خطیبان این هفته نمازهای جمعه از وضعیت گرانی و مشکلات اقتصادی مردم انتقاد کرد

انتقاد از سوءمدیریت و بروز مشکلات اقتصادی و به تبع آن گرانی‌های رخ داده در بازار ارز و کالا، یادآوری و توضیح درباره شکست گروهک منافقین در پنجم مرداد 1367 و سخن درباره سالروز برگزاری اولین نماز جمعه پس از انقلاب و اهمیت برگزاری آن برای حفظ تقوا، محور وحدت امت اسلامی و هدایت فکری، معنوی و فرهنگی جامعه از جمله مهمترین مسائلی بود که امام جمعه در سراسر کشور به آن پرداختند.

به گزارش ایسنا، امام جمعه بجنورد با تاکید بر کنترل گرانی ها و لزوم حل مشکلات معیشتی مردم، تصریح کرد: گرانی خلق مردم را تنگ می کند.

حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه بجنورد در مصلی امام خمینی(ره) گفت: گرانی و مشکلات معیشتی طاقت مردم را کاسته و مسئولان باید با کنترل روند گرانی ها و مشکلات اقتصادی، از دغدغه های اخلاقی اجتماع بکاهند.

وی با تاکید بر ثبات مدیریت و گلایه از کوتاه بودن عمر مدیریت ها در این استان، گفت: تغییر مدیریت کلان استان در سال های گذشته باعث عقب ماندگی خراسان شمالی شده است.  توسعه و پیشرفت استان در گروی فرصت برای عملیاتی کردن برنامه های بلند مدت بوده اما در طول سال های گذشته 9 استاندار در این استان خدمت کرده است.حید است.ایران آنلاین /

 

کپی