اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

در بهسازی روستاها، کار انجام نشده زیاد داریم

در بهسازی روستاها، کار انجام نشده زیاد داریم

شهرستان ملایر با توجه به قابلیت ها، ظرفیت ها و سبقه غنی تاریخی باید در آیتم های مختلف صدرنشین باشد، اما در حوزه استفاده از سیستم‌های نوین آبیاری کشاورزی از دیگر شهرستان ها عقب افتاده است.

ایران آنلاین /حجت الاسلام »احد آزادیخواه»نماینده ملایر در آئین تکریم و معارفه فرماندار جدید شهرستان ملایر که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، احزاب و فعالین سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و اعضای شورای تأمین برگزار شد، با بیان اینکه در بحث بهسازی روستاها کار نکرده زیادی داریم، اظهارداشت: از فرماندار جدید ملایر انتظار می رود پاشنه کشیده و مجدانه در بحث اشتغال، توجه به واحدهای تولیدی و صنعتی و انتقال آب شرب شهر ملایر از سد کلان، وارد میدان عمل شود.

وی با بیان اینکه در عزل و نصب ها تکلیفی برعهده نمایندگان مجلس نیست و این وظیفه دولت است اما در امور اجرائی نظارت جامع و کاملی داریم، تصریح کرد: فرماندار جدید ملایر باید از پرداختن به حواشی بپرهیزد و به متن و اصل کار و انجام وظایف خطیر خود بپردازد. امروز شرایط سخت ایجاد شده توسط رئیس جمهور بی خرد آمریکا به گونه ای است که مسئولین باید با تمام وجود در مسیر انقلاب بدوند. ما در مظلومیت هستیم اما همچنان سربلند در عرصه جهانی می درخشیم.

وی با تأکید بر اینکه باید با حفظ وحدت، وفاق و تعامل از این گردنه صعب العبور بگذریم، گفت: ملایر، شهرستان آرامی است و فرماندار جدید باید از این فضا در راستای خدمت رسانی به مردم نهایت بهره را ببرد./ایسنا

کپی