اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

دعوت از تیم کشتی ایران برای افتتاح استادیوم فوتبال در آمریکا

دعوت از تیم کشتی ایران برای افتتاح استادیوم فوتبال در آمریکا

مدیر اجرایی تیم کشتی کلرادو اسپرینگز آمریکا اعلام کرد که قصد دارد کشتی گیران ایرانی و روس را برای یک مسابقه کشتی در ورزشگاه فوتبال این منطقه دعوت کند.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از The Gazette، ریچ بندر، مدیر اجرایی تیم کشتی کلورادو اسپرینگز آمریکا در حال رایزنی با مدیر استادیوم فوتبال سوییچ بکس است تا بتواند مسابقات کشتی خارج از سالن و در فضای باز در شهر کلرادو اسپرینگز برگزار کند.

ریچ بندر درباره برنامه مسابقات می‌گوید: ما خیلی خوشحال هستیم که این استادیوم ساخته می‌شود. سال‌هاست که به فکر برگزاری مسابقات کشتی خارج از سالن هستیم. کشتی ورزش خارج از سالن نیست و معمولا در داخل سالن برگزار می‌شود. اما در آمریکا مسابقاتی خارج سالن داشته‌ایم مثل میدان تایمز نیویورک. می‌خواهیم ۱۰ تا ۱۵ تشک در وسط استادیوم فوتبال قرار دهیم. مهمترین کشورهایی که دوست داریم دعوت کنیم ایرانی‌ها و روس‌ها هستند که در کشور آن‌ها کشتی محبوب است. البته هنوز تاریخ برگزاری این مسابقات مشخص نیست.

استادیوم سوییچ بکس، استادیوم فوتبال جدید این شهر است که در سال ۲۰۲۰ افتتاح خواهد شد. شهر کلرادو اسپرینگز در ارتفاعات کوه‌های راکی در آمریکا واقع شده است.

کپی