اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹

مذاکرات بی‌نتیجه ترابزون اسپور با استقلالی‌ها در مورد انتقال حسینی

مذاکرات بی‌نتیجه ترابزون اسپور با استقلالی‌ها در مورد انتقال حسینی

مسئولان باشگاه ترابزون اسپور ترکیه که با سیدمجید حسینی، مدافع ملی‌پوش و فصل گذشته استقلال به توافق رسیده‌اند، همچنان برای انتقال این بازیکن به تیمشان دچار مشکلاتی هستند.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از تسنیم، مسوولان ترابزون برای حل این مشکلات به تهران آمدند و با مسئولان باشگاه استقلال مذاکره کردند اما استقلالی‌ها معتقدند که حسینی نمی‌توانسته بدون گرفتن رضایت‌نامه این تیم را ترک کرده و با باشگاه جدیدی قرارداد امضا کند، اما این بازیکن با توجه به داشتن بندی در قراردادش مبنی بر پرداخت 100 هزار دلار در صورت داشتن پیشنهاد اروپایی و گرفتن رضایتنامه، به این باشگاه ترکیه‌ای پاسخ مثبت داده است. با این حال مسئولان ترابزون اسپور برای اینکه مشکل مدافع ایرانی خود را بدون دردسر حل کنند، به تهران آمدند تا با مسئولان باشگاه استقلال وارد مذاکره شوند، اما مذاکرات هم نتیجه‌ای نداشته است.

مسئولان باشگاه استقلال در مذاکراتی که با باشگاه ترکیه‌ای داشته‌اند، رقم سنگینی را برای رضایت و صدور ITC این بازیکن طلب کرده‌اند که مسئولان ترابزون اسپور موافق رقم تعیین شده نبودند. با این حال ترکیه‌ای‌ها با توجه به مدارک موجود و بند قرارداد حسینی با باشگاه استقلال، اگر به نتیجه نرسند ممکن است موضوع را به فیفا کشانده و برای این بازیکن دستور موقت بگیرند. ترابزون اسپور با حسینی قراردادی امضا کرده که اگر ITC او از سوی باشگاه استقلال صادر نشود، می‌تواند درخواست خود را به فیفا مطرح کرده و برای بازی کردن این بازیکن دستور موقت بگیرد تا پرونده تعیین تکلیف شود.

کپی