اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

مدیرعامل سایپا: فتحی از دوستان ماست اما درباره صیادمنش هیچ صحبتی با او نداشته ایم

مدیرعامل سایپا: فتحی از دوستان ماست اما درباره صیادمنش هیچ صحبتی با او نداشته ایم

مدیرعامل سایپا در پاسخ به این سوال که شما با استقلال در خصوص صیادمنش به توافق رسیده‌اید، گفت: هنوز کسی بحثی نکرده است.

ایران آنلاین /رضا درویش مدیرعامل سایپا گفت: در بازی‌های اول تیم‌ها به شرایط آرمانی نمی‌رسند اما تیم ما بازی خوبی از خود نشان داد و موقعیت‌های زیاد داشت. شاید حریف در تمام بازی فقط یک موقعیت داشت. ما پنالتی نزدیم، توپ به تیر زدیم و ۷-۸ موقعیت دیگر را هم از دست دادیم. البته به این پیروزی مغرور نمی‌شویم. سپیدرود هم تازه تشکیل شده و وضعیتش مشخص نبوده است. آنها هم زحمت کشیده‌اند. ما جوانان خوبی داریم که به آنها می‌بالیم.

مدیرعامل سایپا در پاسخ به این سوال که شما با استقلال در خصوص صیادمنش به توافق رسیده‌اید، گفت: هنوز کسی بحثی نکرده است.

درویش در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید اینکه می‌گویند او با پدیده ساری قرارداد بسته‌ آیا این قرارداد سوری است، تصریح کرد: چطور ممکن است؟ اگر او پدیده ساری قرارداد داشت چطور مدیر برنامه‌هایش پیش ما آمده بود تا رضایت بگیرد؟

وی در پاسخ به این سوال که احتمال دارد شما قیمتی برای صدور رضایت‌نامه بدهید، گفت: باید بیایند صحبت کنند تا بدانند او بازیکن ماست.

مدیرعامل سایپا شما با فتحی صحبتی در این باره نداشتید، یادآور شد: فتحی از دوستان ماست اما صحبتی پیرامون این موضوع با او نداشته‌ایم.

درویش درباره اینکه این بازیکن امروز قراردادش را در هیات فوتبال تهران ثبت کرده، گفت: بعید می‌دانم ثبت کرده باشد. کمیته تعیین وضعیت باید در این مورد صحبت کند. آنها تعیین می‌کنند او بازیکن ماست یا نه.

وی همچنین درباره صحبت‌های دایی در خصوص مشکلاتی که وجود دارد، عنوان کرد: مشکلات از نظر مالی و اقتصادی است.

درویش درباره تبلیغات دور زمین که وجود ندارد، گفت: تبلیغات محیطی که برای ما نیست و برای سازمان لیگ است. مجری سازمان لیگ است و باید آنها کارها را انجام دهند صحبت‌هایی که داشتم مثل اینکه کارها را انجام داده و با اسپانسرهایی صحبت داشته‌اند.

وی درباره اینکه آیا کادر و بازیکنان شما تکمیل شده‌اند یا خیرف عنوان کرد: تکمیل است. جای خالی داریم اما بازیکنان ما جوان هستند. بیش از ۱۰ نفر از بازیکنان ما جوان و امید هستند. نخودکار امروز بازی کرد و او بازیکن ۱۶ ساله‌ای است و فکر می‌کنم جوانترین بازیکن لیگ باشد. دایی هر جا باشد مایل است جوان‌ها باشند و خودشان را بیشتر به نمایش بگذارند.

مدیرعامل سایپا همچنین درباره جذب بازیکن خارجی، خاطرنشان کرد: در این باره باید علی دایی صحبت کند. او باید تصمیم بگیرد. تا جایی که ممکن است او صرفه‌جویی می‌کند. او بازیکنانی را با قیمت بالا هم مد نظر داشت اما چون شرایط اقتصادی را دید گفت هر گونه که صلاح است عمل شود.

کپی