اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

ان‌شاءالله سپیدرود در بازی‌های آینده نتایج خوبی بگیرد

دایی از خداداد عذرخواهی کرد/ آقایان به اصطلاح «منیجر» زیر پای اسدی نشستند

دایی از خداداد عذرخواهی کرد/ آقایان به اصطلاح «منیجر» زیر پای اسدی نشستند

سرمربی تیم فوتبال سایپا بازی اول در هر تورنمنتی را سخت و دشوار خواند و گفت: خداراشکر می‌کنم که خوب موقعی گلی زدیم و بعد از گل روان‌تر و بهتر کار کردیم

ایران آنلاین / علی دایی پس از پیروزی ۳ بر صفر سایپا مقابل سپیدرود رشت در نشست خبری اظهار داشت: بازی سختی را در پیش داشتیم، چرا که بازی اول‌مان بود. ما هر کاری کردیم به در بسته خوردیم. خداراشکر می‌کنم که خوب موقعی گلی زدیم و بعد از گل روان‌تر و بهتر کار کردیم. ما موقعیت‌های زیادی را خراب کردیم. مطمئناً همیشه بازی‌های اول سخت است و خداراشکر می‌کنم که بازی اول را با برد تمام کردیم. به بچه‌های تیمم تبریک می‌گویم. این فوتبال باعث می‌شود که مقابل دوستان قرار بگیریم و از خداداد عذرخواهی می‌کنم. ان‌شاءالله تیمش در بازی‌های آینده نتایج خوبی بگیرد.

وی در مورد اینکه دلیل غیبت رضا اسدی در بازی مقابل سپیدرود فنی بود یا انضباطی، تصریح کرد: ما به خاطر مسائل انضباطی او را در این بازی کنار گذاشتیم. اصلاً دوست نداریم بازیکنی را به زور نگه داریم. ایشان قرارداد دارد و به باشگاه سایپا متعهد است و تا الان هم خوب کار کرده است. چند وقتی است دوستان و آقایان به اصطلاح منیجر و همکار قدیمی شما خبرنگاران زیر پای او نشستند، که می‌خواهیم به یونان ببریمت! متأسفانه دیروز هم تمرین نکرد و در باشگاه بود. در تیم‌مان بچه ۱۶، ۱۷ ساله داریم تا بزرگ‌تر‌های تیم که همه خوب کار می‌کنند و به تیم بها می‌دهند. ما اگر این بازی هم می‌باختیم همین روند را ادامه می‌دادیم تا تکلیف بازیکنانی که مسائل انضباطی دارند، مشخص شود.

کپی