اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

فیروز کریمی: ان‌شاءالله فردا از چراغ روشن تیم رونمایی می‌کنیم! / با هر نامی تیم ما نماینده آذربایجان است

فیروز کریمی: ان‌شاءالله فردا از چراغ روشن تیم رونمایی می‌کنیم! / با هر نامی تیم ما نماینده آذربایجان است

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: در هر صورت و با هر اسمی که باشد، تیم ما نماینده استان آذربایجان در فصل جدید است و باید مورد حمایت قرار بگیرد.

ایران آنلاین / فیروز کریمی در نشست خبری پیش از دیدار هفته نخست تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: ما در فصل جدید تعدادی زیادی از بازیکنان‌مان را به دلایل مختلف از دست دادیم و تعدادی بازیکن جوان را جایگزین آنها کردیم. ما با این پتانسیل وارد تمرینات شدیم و از آنجایی که فوتبال یک رشته دیربازده است، زمان می‌برد تا این بازیکنان با شرایط تیم آشنا شوند.

او ادامه داد: بازیکنان جوانی جذب کردیم که خوب هستند و امسال تلفیق بازیکنان جوان و باتجربه این امکان را به ما می‌دهد که در کوران مسابقات با دست پرتری کارمان را ادامه دهیم. بحث استفاده از بازیکنان جوان بحث آزمون و خطا را همراه خود دارد و باید به پای آنها ایستاد، اما خوبی این کار این است که اگر این فصل را به خوبی به پایان برسانیم، چنین دلواپسی را در پایان فصل نخواهیم داشت و تعییرات برای فصل آینده کم خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تصریح کرد: تیم ما به اندازه نیاز آمادگی دارد، فقط یک مقدار رفت و آمد بازیکنان آن را دچار خلل کرده است، اما جای نگرانی نیست. با این بضاعت تمرینات مناسبی داشتیم و ان‌شاءالله بتوانیم بازی‌های زیبایی ارئه کنیم که همراه با نتایج باشد.

کریمی در خصوص تغییر و تحولات چند وقت اخیر تیم گسترش فولاد و اینکه نام این باشگاه قرار است به ماشین‌سازی تغییر کند، گفت: تغییر و تحولات در عمق قضیه نیست و بیشتر روی نام تیم است. ما خودمان می‌دانیم تیم‌مان به لحاظ جزئیات دچار تغییر و تحولات نشده است. در هر صورت و با هر اسمی که باشد، این تیم نماینده استان آذربایجان در فصل جدید است و باید مورد حمایت قرار بگیرد.

او افزود: طرفداران ماشین‌سازی هم در این فصل کنار ما خواهند بود. بی‌شک این تیم با ریشه است و قدمت چند ساله دارد. اطمینان دارم با حمایت هواداران فهیم ماشین‌سازی که همواره انگشت‌نما بوده‌اند، می‌توانیم با شرایط مناسبی وارد مسابقات شویم. توصیه من این است که آنها صبور باشند. قطعاً سعی می‌کنیم وضعیت‌مان بهتر شود و فوتبالی ارائه دهیم که مورد حمایت همه فوتبالدوستان استان باشد.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد درباره اینکه تیمش در فصل نقل‌وانتقالات چراغ‌خاموش عملکرده است،‌ عنوان کرد: ان‌شاءالله آن چراغ فردا روشن می‌شود و از آن رونمایی می‌کنیم! ما بازیکنان خوبی جذب کرده‌ایم، به همراه چند جوان رعنا، امیدواریم به مرور تیم ما در مسابقات به نحوی شکل بگیرد که فوتبال خوب و قابل اعتنایی را به نمایش بگذارد، نتیجه هم دست خداست.

کپی