اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

پرونده قتل 5 ساله با دستگیر قاتل بسته شد

پرونده قتل 5 ساله با دستگیر قاتل بسته شد

فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: قاتلی که با کتمان حقیقت سعی می‌کرد در روند رسیدگی پرونده خللی به‌وجود بیاورد سرانجام توسط پلیس دستگیر شد

ایران آنلاین /سردار حیدر عباس‌زاده اظهار داشت: در سال 92 در پی یک فقره نزاع دسته‌جمعی مسلحانه در یکی از روستاهای توابع هندیجان و کشته شدن 3 نفر، پلیس تحقیقاتش را جهت دستگیری عاملان جنایت آغاز کرد.

 
فرمانده انتظامی استان خوزستان افزود: در تحقیقات اولیه احدی از شرکت‌کنندگان در نزاع به‌اتهام قتل 2 نفر از طرفین دعوا با استفاده از اسلحه شکاری دستگیر شد که در ادامه روند رسیدگی پرونده به قتل ارتکابی اعتراف کرد.
 
این مقام ارشد انتظامی در ادامه با بیان اینکه یکی از مقتولان بر اثر تصادف عمدی با یک دستگاه خودرو به‌قتل می‌رسد، عنوان کرد: دستورات ویژه جهت شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار پلیس قرار گرفت.
 
سردار عباس‌زاده با اشاره به تلاش‌های مستمر پلیس آگاهی شهرستان هندیجان برای کشف حقیقت گفت: احدی از متهمین به‌هویت (ع ــ ع) که با قرار وثیقه آزاد شده بود پس از پنج سال کتمان حقیقت بالاخره در تحقیقات کارآگاهان پلیس و رویارویی با شواهد و قرائن به قتل (ح ــ ع) اعتراف و عنوان کرد با استفاده از خودروی کامیونت مقتول را زیر می‌گیرد و متواری می‌شود.
 
فرمانده انتظامی استان در خاتمه تأکید کرد: یکی از اولویت‌های پلیس کشف جرم است و نیروی انتظامی در این زمینه از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نخواهد کرد./تسنیم
کپی