اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

تسهیل خدمات رسانی پلیس با سامانه 110

تسهیل خدمات رسانی پلیس با سامانه 110

جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در کمیسیون ساماندهی ۱۱۰ بیان داشت: سامانه ۱۱۰ در حقیقت در پروسه خدمت رسانی پلیس به مردم تحولی بزرگ ایجاد کرد و این موضوع موجب تسهیل در خدمات رسانی پلیس به مردم شده است.

ایران آنلاین / سردار حمید هداوند در کمیسیون ساماندهی ۱۱۰ با تاکید بر اینکه ما خدمتگزار مردم هستیم و همه هم و غم ما می‌بایست صرف خدمتگزاری به مردم بشود بیان داشت: باید تلاش کنیم که با خدمتی مضاعف و صادقانه امنیتی مطلوب را در جامعه مستقر کنیم.

جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ افزود: سامانه ۱۱۰ در حقیقت در پروسه خدمت رسانی پلیس به مردم تحولی بزرگ ایجاد کرد و این موضوع موجب تسهیل خدمات رسانی پلیس به مردم شده است.

سردار هداوند با اشاره به اینکه هرچه ما بهتر و سریعتر بتوانیم به مردم خدمت رسانی و خدمتگزاری نمائیم، بیشتر مردم را با اهداف و هنجار‌های خود همراه کرده ایم، بیان داشت: باید قدر و ارزش خدمتگزاری به مردم را با خدمت مضاعف نشان دهیم و باور داشته باشیم که این فرصت هدیه‌ای از سوی خداوند متعال است که لحظه لحظه آن اگر با نیتی خدایی باشد بدون شک عبادت است.

وی افزود: لازم است با برنامه ریزی دقیق و بهینه سازی امکانات زمان حضور واحد‌های گشت در محل‌های اعلامی را به حداقل برسانیم چرا که انتظار و توقع مردم از پلیس بیش از این‌ها می‌باشد و انتظار می‌رود گشت‌های ۱۱۰ در حداقل زمان ممکن در صحنه حضور داشته باشند و به مردم خدمت رسانی کنند.

کپی