اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
با افزونه جدید Explore

جستجوی سریع ویدئوهای جذاب در یوتیوب ممکن شد

جستجوی سریع ویدئوهای جذاب در یوتیوب ممکن شد

شرکت یوتیوب افزونه جدید Explore را به برنامه خود اضافه کرده است تا کاربران بتوانند کانال ها و ویدیوهای جذاب بیشتری در زمان استفاده از این برنامه روی تلفن همراه خود پیدا کنند. پس از کلیک کاربر روی گزینه Explore صفحه تازه ای در بخش پایین صفحه نمایش پدیدار می شود .

ایران آنلاین /به گزارش ورج، تاکنون، حدود یک درصد کاربران سیستم عامل iOS از این ویژگی استفاده کرده اند که البته این موضوع را تام لینگ مدیر محصولات شرکت یتیوب در نمایشگاهی اعلام کرد.

این افزونه به کاربر ویدیوهایی را پیشنهاد می‌کند که کاربر قبلاً در این زمینه جستجو انجام داده است ولی فرق این افزونه با بخش جستجو اصلی این است که دامنه بررسی این افزونه بیشتر  است.

لینگ  گفت : «این افزونه با این هدف طراحی شده است که کاربر بتواند با ویدیوها و کانال های جدید آشنا شود .ویدئوهایی که شاید در زمان جستجو اصلاً آنها را مشاهده نکند اما این بخش کاملاً شخصی است و بر اساس علایق و سلایق فرد اجرا می شود.»

این افزونه جدید برنامه یوتیوب شباهت بسیاری با افزونه Explore اینستاگرام دارد .محتواهای موجود در این افزونه در همه زمینه ها متشکل از علم ، فناوری ، ورزش و هنر و ...است.

شرکت توییتر نیز  افزونه مشابهی را به نرم افزار و شبکه اجتماعی خود اضافه کرده که کاربر می تواند به وسیله آن از اکانت های مورد علاقه و عمومی بازدید کند و توییت های آنها را مشاهده کند.

/انتخاب

کپی