اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹

اغفال 30 دختر با عکس سلبریتی

اغفال 30 دختر با عکس سلبریتی

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان همدان گفت: جوان روستایی ساکن یکی از استان های همجوار با ساخت یک صفحه جعلی در فضای اینستاگرام و قرار دادن عکس های یک سلبریتی در آن، 30 دختر را اغفال کرد.

ایران آنلاین / سرهنگ فیروز سرخوش نهاد روز چهارشنبه اظهار داشت: این جوان اقدام به ساخت صفحه ای در فضای اینستاگرام و قرار دادن عکس یک جوان خوش سیما با حالت های مختلف کرده بود.

وی اضافه کرد: این فرد از این طریق با دخترهای زیادی ارتباط برقرار کرده تا جایی که با کسب اعتماد آنها موفق به دریافت عکس ها و تصاویر شخصی و خصوصی اشان شد.
رئیس پلیس فتا استان همدان بیان کرد: این فرد پس از جلب اعتماد دختران و دریافت تصاویر شخصی از آنها، تصویر چهره واقعی خود را در اختیار طعمه های خود قرار داده و از آنها اخاذی و درخواست رابطه نامشروع می کند.
سرهنگ سرخوش نهاد اظهار داشت: یکی از دختران ساکن همدان نیز در دام این فرد گرفتار شده بود که با شکایت وی پرونده توسط کارشناسان زبده پلیس فتا پیگیری شد.
وی ادامه داد: تصاویر جذاب و جعلی این پسر موجب جذب و جلب اعتماد این دختر جوان شده بود اما پس از دیدن چهره واقعی او خواستار قطع ارتباط می شود.
رئیس پلیس فتا همدان گفت: این فرد، دختران جوان را تهدید به انتشار تصاویر خصوصی می کرد که با عکس العمل به موقع پلیس همدان دستگیر شد.
سرهنگ سرخوش با بیان اینکه متهم متولد سال 72 است، گفت: پس از بررسی تلفن همراه این شخص مشخص شد که او با سوء استفاده از عکس های یک سلبریتی، 30 دختر را اغفال و تصاویر خصوصی آنها را دریافت کرده است.
372 فقره پرونده قضایی مربوط به فضای مجازی سال گذشته در این استان تشکیل شده است./ایرنا 


 

کپی