اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
با راهکار ویژه توییتر

اکانت های جعلی ایلان ماسک شناسایی می شوند

اکانت های جعلی ایلان ماسک شناسایی می شوند

اکانتهای زیادی به نام ایلان ماسک در توییتر ساخته شده از این رو برای مدیر تسلا مشکلات زیادی ایجاد شده است برای حل مشکل این چهره برتر فناوری جهان، توییتر به کمک وی آمده است.

ایران آنلاین /به گزارش ورج،  توییتر برای برخورد با شیادان و کلاهبرداران اینترنتی و البته وجود لینک های فریبنده در بخش کامنت های ایلان ماسک یک راهکار ویژه در نظر گرفته است.  این راهکار تازه شامل برخورد با شیادان و کلاهبرداران اینترنتی  است. درواقع توییتر در راستای شفاف سازی مواضع خود در خصوص اکانت ها، هر نوع اکانت تایید نشده و نامعتبری را که از اسم ایلان ماسک به عنوان نام کاربری خود استفاده می کنند را حذف می کنند.

بر این اساس اگر کاربر اکانت نامعتبر و تاییدنشده ای داشته باشد و سپس نام خود را Space X یا هرگونه نام مرتبطی با ایلان ماسک بگذارد ، اکانت  کاربر بلافاصله قفل و یا حذف خواهد شد. سپس توییتر از وی می خواهد که با استفاده از یک برنامه احراز هویت و تلفن همراه اکانت خود را تایید کند.

سخنگوی شرکت توییتر در بیانیه‌ای در این باره گفت: "  در راستای برخورد با پیام های مشکوک و فعالیت های مخرب روی شبکه اجتماعی خود ، ما اخیرا از معیارهای تازه ای برای این موضوع استفاده کرده ایم. ما هر روز راهکار خود را با توجه به پیام های هرز و نادرست عوض می کنیم."

/انتخاب

کپی