اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
کمیته بین المللی پارالمپیک اعلام کرد:

قهرمانی والیبال نشسته آقایان ایران، یکی از پنج اتفاق برتر مسابقات هلند

قهرمانی والیبال نشسته آقایان ایران، یکی از پنج اتفاق برتر مسابقات هلند

کمیته بین المللی پارالمپیک (IPC) هفتمین قهرمانی تیم ملی والیبال نشسته آقایان کشورمان در مسابقات جهانی هلند را یکی از پنج اتفاق برتر این رویداد ورزشی اعلام کرد.

ایران آنلاین / کمیته بین المللی پارالمپیک با انتشار مطلبی در پایگاه اطلاع رسانی خود با طرح این سوال که آیا کسی می تواند ایران را متوقف کند؟ از قهرمانی ایران، تیم طلایی رقابت های ریو 2016، در فینال رقابت های جهانی، به عنوان اتفاق مهمی یاد کرد.

در ادامه این مطلب آمده است: تیم والیبال نشسته ایران که دارای رده اول جهانی است، با ملی پوش بلند قامت خود، مرتضی مهرزاد، متوقف نشدنی به نظر می رسد.
براساس این گزارش کمیته بین المللی پارالمپیک، قهرمانی تیم زنان روسیه، عدم راهیابی تیم هلند به نیمه نهایی، حذف مصر در یک چهارم و کسب جایگاه ششم از تیمی که انتظار بیشتری از آن می رفت و در نهایت حضور مارگریت شاهزاده هلندی در میان طرفداران نارنجی پوش این کشور، را چهار اتفاق برتر دیگر رقابت های جهانی والیبال نشسته 2018 هلند عنوان کرد.
به گزارش ایرنا، تیم ایران، قهرمان رقابت های پارالمپیک ریو 2016، روز یکشنبه گذشته با شکست بوسنی و هرزگووین برای هفتمین بار، برتری خود را در فینال رقابت های جهانی هلند تکرار کرد.
این درحالی است که ایران در سال های 1985، 1986، 1990، 1994، 1998 و 2010 نیز عنوان قهرمانی والیبال نشسته دنیا را کسب کرده بود./ ایرنا

کپی