اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

بدهکار ۵۹ میلیاردی به باشگاه ها با حضور در جشن برترین‌ها همه را شوکه کرد!

بدهکار ۵۹ میلیاردی به باشگاه ها با حضور در جشن برترین‌ها همه را شوکه کرد!

مراسم بی نظم و بی برنامه معرفی بهترین های فوتبال ایران، در برج میلاد باعث انتقادهای فراوانی از سیستم برگزاری این جشن شد و همهمه و بلبشوی این مراسم سوژه رسانه ها شده است.

ایران آنلاین / در این میان حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ که از حضور تعداد افراد غیرمرتبط به فوتبال در سالن مراسم شوکه شده بود فقط به اطرافش نگاه می کرد و هیچ مدیریت و تدبیری در این زمینه از خودش بروز نداد. اما در بین این اشخاص ؛ حضور فردی که سالهاست خون باشگاه ها را در شیشه کرده و حقوق مسلم باشگاه ها را پایمال کرده است بسیار عجیب بود.

بهاروند در مقابل حضور سیدعلیرضا شیرازی، مدیرعامل یک شرکت که به خاطر تبلیغات محیطی لیگ سال گذشته 59میلیاردتومان به سازمان لیگ و باشگاه‌ها بدهکار است هم شوکه بود و حتی توانایی دستور خارج کردن او از سالن را هم نداشت. فردی که به راحتی پول باشگاه‌ها را پرداخت نمی‌کند و در عوض مقابل مدیران این باشگاه‌ها که به شدت نیازمند پول هستند با لبخند جولان می‌دهد.

برخی از اهالی فوتبال و مدیران باشگا هها هم به طعنه می گفتند شاید این فرد هم آمده تا جایزه برترین کسب کننده درآمد و منافع شخصی از حق باشگاهها را دریافت کند! سابقه این فرد در تضییع حقوق رسمی فوتبال ایران، تنها به فصل گذشته محدود نمی شود و او که بارها توسط نهادهای قضایی و امنیتی احضار و حتی بازداشت شده؛ همچنان به رویه سودجویی خود ادامه می دهد.

کپی