اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹
سیدتقی نوربخش:

خدمات تامین اجتماعی برای مردم به ویژه لرستان ملموس است

خدمات تامین اجتماعی برای مردم به ویژه لرستان ملموس است

دکتر سید تقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: دولت تدبیر و امید در این چهار سال به اندازه ۴۰ سال مراکز درمانی در لرستان به بهره‌برداری رسانده است.

ایران آنلاین / دکتر سید تقی نوربخش اظهار کرد: سفر به لرستان برکات زیادی برای استان به‌همراه دارد، در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان تبادل افکاری بین کارفرمایان، مسئولین استان و دکتر نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور انجام شد.

وی ادامه داد: در این جلسه دو طرح بسیار خوب در زمینه گردشگری و گیاهان دارویی مطرح شد و جلسات و کمیته‌هایی در مورد بانک، مالیات و بیمه تشکیل شد و کارفرمایان به بیان مشکلات خود پرداختند.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور افزود: تا جایی که مقررات اجازه دهد مساعدت خواهد شد. نوربخش از افتتاح پروژه درمانی ازنا و اورژانس بیمارستان دورود نیز خبر داد و بیان کرد: این دو پروژه افتتاح و به‌بهره‌برداری رسیدند تا مردم از برکات این دو مرکز استفاده ببرند.

نوربخش تصریح کرد: دولت تدبیر و امید در این چهارسال به اندازه ۴۰ سال مراکز درمانی در لرستان به بهره‌برداری رسانده و افتتاح کرده که در نوع خود بی سابقه بوده است. مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور خاطرنشان کرد: خدمات تامین اجتماعی برای مردم به ویژه لرستان ملموس است./ ایسنا

کپی