اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
برای حضور در محل تمرین کسی با من تماس نگرفت!

فتحی: در خصوص رای سوپرجام دوباره اعتراض می‌کنیم تا به استیناف برود

فتحی: در خصوص رای سوپرجام دوباره اعتراض می‌کنیم تا به استیناف برود

سرپرست باشگاه استقلال تأکید کرد، این باشگاه به رأی کمیته انضباطی مبنی بر بازنده اعلام کردن استقلال در سوپرجام فوتبال ایران اعتراض می‌کند.

ایران آنلاین / امیرحسین فتحی که در اواخر تمرین استقلال حضور یافته بود، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خیلی وقت بود بچه‌ها را ندیده بودم و صرفاً برای دیدن آنها به محل تمرین آمدم. آمدم تا قبل از بازی اول مقابل پیکان به بازیکنان خسته نباشید و خدا قوت بگویم.

وی در مورد اینکه گفته بودند تیام و جپاروف امروز به ایران می‌آیند، خاطر نشان کرد: فردا (چهارشنبه) با جپاروف جلسه دارم و قرار است تیام هم آخر شب فردا به ایران بیاید!

سرپرست باشگاه استقلال در واکنش به اینکه بازیکنان با ناراحتی جلسه با او را ترک کردند، تصریح کرد: هیچ مشکل خاصی نبود.

فتحی در ادامه راجع به اینکه وینفرد شفر اعلام کرد که به دلیل ناراحتی بازیکنان از او خواسته به محل تمرین بیاید، گفت: اصلاً کسی با من تماس نگرفت و خودم آمدم. استقلال مشکلات اقتصادی دارد، پرسپولیس و باشگاه‌های دیگر هم این مشکل را دارند. به کمک دوستان قصد داریم این مشکلات را حل کنیم. دوستان نگرانی نداشته باشند. مطالبات پرداخت می‌شود.

وی درباره درخواست باشگاه ذوب‌آهن برای پرداخت یک میلیارد و 800 میلیون تومان جهت صدور رضایت‌نامه مرتضی تبریزی بیان داشت: به ما کتباً چیزی اعلام نکرده‌اند.

سرپرست باشگاه استقلال در واکنش به رأی کمیته انضباطی مبنی بر بازنده شدن آبی‌پوشان در بازی سوپرجام گفت: هنوز رأی را ندیده‌ایم، اما دوباره اعتراض خواهیم کرد تا به استیناف برود. ما این حق را داریم که اعتراض کنیم.

فتحی در رابطه با وضعیت روزبه چشمی و سیدمجید حسینی نیز اظهار داشت: چشمی بازیکن ما بوده و برمی‌گردد. حسینی هم همین‌طور باید برگردد. با حسینی صحبتی نکرده‌ام، اما او اشتباه کرده و خودش برمی‌گردد.

کپی