اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

شفر: بازیکنان داخلی ما در جام جهانی جزو بهترین‌ها بودند/ ابراهیمی بهترین بازیکنان لیگ و حتی تیم ایران در جام جهانی بود

شفر: بازیکنان داخلی ما در جام جهانی جزو بهترین‌ها بودند/ ابراهیمی بهترین بازیکنان لیگ و حتی تیم ایران در جام جهانی بود

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: باز هم می‌گویم بازیکنان داخلی ما در جام جهانی جزو بهترین‌ها بودند و این نشان می‌دهد لیگ ایران چقدر خوب است و از بهترین‌های لیگ آسیاست.

ایران آنلاین / وینفرد شفر پس از مراسم انتخاب برترین‌های فوتبال ایران اظهار داشت: امروز بازیکنانی از تیم ما به نام‌های امید ابراهیمی و جپاروف دو جایزه با ارزش کسب کردند و این حاصل کار تیمی بود و من از همه بازیکنانم به خاطر صددرصد توانی که برای موفقیت تیم گذاشتند و جانانه جنگیدند، تشکر می‌کنم. اگرچه ناراحتم برای اینکه فرمانده‌مان از ما جدا شده و دلمان برای او تنگ می‌شود، هرچند در همه جای دنیا طبیعی است یک بازیکنان برای پیشنهاد بهتر راهی تیم دیگری می‌شود.

وی افزود: من قبلاً گفته بودم و لازم می‌دانم تکرار کنم بازیکنان داخلی ما در جام جهانی جزو بهترین‌ها بودند و این نشان می‌دهد که لیگ ما یکی از بهترین لیگ‌های آسیاست.

شفر درباره اینکه چه فکری برای پر کردن جای امید ابراهیمی در مسابقات داخلی و آسیایی دارد، خاطر نشان کرد: امیدوارم فرشید باقری یا محمد دانشگر که قرار است یکی از آنها جای امید ابراهیمی بازی کند بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند و جای خالی امید را پر کنند. الان مسئولیت سنگینی روی شانه‌های آنهاست.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در پایان خاطر نشان کرد: ما فصل بسیار سختی را پیش‌رو داریم. اکثر نفراتی که در حال حاضر با ما تمرین می‌کنند جزو نفرات زیر 21 سال‌مان هستند، بعلاوه چهار پنج بازیکن بزرگ‌تر. لازم است که در هفته‌های آینده بازیکنان جدیدی به جمع ما اضافه شوند، در غیر این‌صورت کارمان خیلی سخت خواهد شد.

شفر در مورد انتخاب نشدن سیدحسین حسینی به عنوان بهترین دروازه‌بان لیگ برتر، گفت: همه دیدند که حسینی چه عملکردی خوبی در تیم ما داشت و کاملاً هم شایسته حضور در جام جهانی بود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه نظر او در مورد انتخاب برترین‌ها چه بوده است، گفت: به نظر من امید ابراهیمی به عنوان بهترین بازیکن لیگ بود و حتی بهترین بازیکن ایران در جام جهانی. امید ابراهیمی زمانی که در ابتدای فصل به تیم ما آمد کمی مصدومیت داشت، اما بعد از آن عملکرد بسیار خوبی در تیم ما داشت و نه تنها فرمانده استقلال در لیگ برتر، بلکه فرمانده تیم ملی در جام جهانی نیز بود. شما دیدید که باشگاه‌های ایرانی نیز خیلی خوب برای تیم ملی کار کردند و به همین دلیل هم تیم ملی در جام جهانی عملکرد بسیار خوبی داشت.

شفر در پاسخ به این پرسش که آیا به نظرش حق وحید امیری بوده که به عنوان برترین بازیکن سال ایران انتخاب شود، عنوان کرد: چرا که نه. شاید 10 درصد بگویند حق او بوده و 20 درصد بگویند نه. این طبیعی است وقتی صحبت می‌شود می‌گویند این بازیکن استقلالی یا پرسپولیسی بوده است، اما به طور کلی او خوب بود.

کپی