اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

سومین مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا قرعه کشی شد

سومین مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا قرعه کشی شد

دور سوم مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا امروز قرعه‌کشی شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از فارس، قرعه‌کشی مرحله سوم مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا انجام گرفت تا تیم‌ های حاضر در مسابقات مسیر خود را برای نزدیک‌شدن به دور گروهی مسابقات شناسایی کنند.

برهمین اساس در بخش قهرمانان، فاتح دیدار تیم‌های سلتیک اسکاتلند و روزنبورگ نروژ به دیدار آ.ا.ک آتن از یونان خواهد رفت.

زالتسبورگ اتریش با اسکاندیا مقدونیه دیدار می‌کند تا برنده این بازی با تیم اف.سی.شریف مولداوی مصاف دهد.

در ادامه ستاره سرخ بلگراد از کشور صربستان با سودوا از لیتوانی دیدار می‌کند. تیمی که در این جدال برنده شود با فاتح جدال لژیا لهستان  اسپارتاک ترناوا اسلواکی روبه‌رو می‌شود.

همچنین برنده تیم‌های کاکس آلبانی و قره‌باغ از آذربایجان با فاتح دیدار باته‌بوریسف بلاروس و هلزینکی از فنلاند دیدار می‌کند.

در پیکاری دیگر پیروز میدان تیم‌های آستانه قزاقستان و میتی‌لاند دانمارک با برنده دیناموزاگرب و هاپوئل رژیم صهیونیستی دیدار می‌کند.

تیم کلوج رومانی با مالمو از سوئد دیدار خواهد کرد تا برنده این بازی نیز رهسپار برنده تیم‌های لودوگورتس بلغارستان و ویدی مجارستان شود.
با انجام این مسابقات، 6 تیم برنده به دور پلی‌آف می‌رسند و 6 تیم بازنده نیز وارد بازی‌های انتخابی لیگ اروپا خواهند شد.

در ادامه قرعه‌کشی‌های انجام گرفته، تیم استاندارد لیژ بلژیک با برنده دیدار تیم‌های آژاکس آمستردام و اشتورم گراتس اتریش دیدار می‌کند. بنفیکا پرتغال با فنرباغچه ترکیه مصاف می‌دهد.همچنین اسلاویا پراگ از جمهوری چک با دیناموکیف روبه‌رو می‌شود.

برنده مصاف پائوک یونان و بازل سوئیس با اسپارتاک مسکو از روسیه مصاف خواهدداد.

طبق اعلام یوفا برنده این دیدارها نیز به مرحله پلی‌اف لیگ قهرمانان وارد می‌شوند و 4 تیم بازنده سر از انتخابی‌های لیگ اروپا درخواهندآورد.

کپی