اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹

برگزاری نشست مشترک شهرداری تهران با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء

برگزاری نشست مشترک شهرداری تهران با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء

نشست مشترک شهرداری تهران با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به منظور رفع مشکلات و موانع در انجام پروژه‌های شهری برگزار شد.

ایران آنلاین / سردار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در نشست مشترک شهردار تهران با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با اشاره به ضرورت همکاری و مساعدت شهرداری با قرارگاه در جهت انجام پروژه‌های شهری اظهار کرد: مردم شهر تهران از مجموعه مدیریت شهری انتظار دارند با مدیریت جهادی موانع و مشکلات پیش‌روی این شهر را مرتفع کنند.

وی با اشاره به وضعیت کنونی جامعه و ضرورت تلاش مضاعف مدیران در رفع مشکلات مردم، تصریح کرد: یکی از راهکار‌های مهم در شرایط کنونی برای شهرداری اولویت بندی پروژه‌های در حال اجراست، زیرا که این اولویت بندی با توجه به میزان درآمد شهرداری، به مدیران کمک می‌کند تا وضعیت پروژه‌های در دست اجرا، مشخص شود.

رفع معارضان و پرداخت طلب پیمانکاران گامی موثر در انجام پروژه‌های شهری

وی با بیان اینکه در انجام پروژه‌های شهری رفع معارضان، پرداخت طلب پیمانکاران و رفع گره‌های اداری امری مهم و ضروری است، ادامه داد: تلاش می‌کنیم پروژه‌های شهری که در دست اجراست را بر اساس تعهدمان به سرانجام برسانیم، اما از مجموعه شهرداری نیز انتظار داریم که به تعهدات خود عمل و برای تامین هزینه‌های پروژه‌ها اقدام کند.

سید محمدعلی افشانی شهردار تهران نیز ضمن تقدیر و تشکر از تعامل و همکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با مجموعه شهرداری تهران اظهار کرد: از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) انتظار داریم همچون گذشته پروژه‌های در دست اجرا را با قدرت و قوت انجام دهد.

شهردار تهران افزود: برای پرداخت طلب پیمانکاران و رفع معارضات برنامه ریزی شده است و امیدوارم تا شش ماه آینده، هزینه‌های پروژه‌های در دست اجرا تامین شود تا شاهد به اتمام رسیدن بعضی از پروژه‌های شهری باشیم.

گفتنی است، در این نشست مدیران عامل گروه‌های تخصصی زیرمجموعه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و همچنین معاونان و مدیران شرکت‌های تابعه شهرداری تهران نسبت به پروژه‌های در دست اجرا گزارشی ارائه کردند.

کپی