اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
مجید صالح در گفت‌وگو با «ایران» از شرایط خودش و استقلال می‌گوید

کارکردن با قلعه‌نویی و مظلومی جزو افتخاراتم است

کارکردن با قلعه‌نویی و مظلومی جزو افتخاراتم است
کوروس سلیمانی

مجید صالح، مربی بااخلاق و تحصیلکرده کشورمان مدتی پس از پایان قراردادش با کادر فنی تیم ملی امید، از سوی پرویز مظلومی دعوت به همکاری شد تا برای بار دوم روی نیمکت رهبری آبی‌ها بنشیند.

ایران/ وی که سابقه بازی در استقلال را ندارد، بعد از این انتخاب و به دلیل حضور روی نیمکت آبی‌ها در زمان هدایت امیر قلعه‌نویی به نوعی یک چهره استقلالی توسط هواداران شناخته می‌شود. صالح درباره چگونگی همکاری با مظلومی به خبرنگار «ایران» گفت: یکشنبه گذشته بعد از اینکه استیماچ گزینه خارجی باشگاه با این تیم به توافق نرسید، مسئولان باشگاه در جلسه‌ای در وزارت ورزش با آقای مظلومی به توافق رسیدند و ایشان من را به آقای افشارزاده پیشنهاد داده که مورد موافقت اعضای هیأت مدیره هم قرار گرفته بود و به من هم اطلاع داده شد که فردای آن روز در جلسه‌ای که در باشگاه برگزار شد، به توافق رسیدیم و به قولی قاطی کار شدیم.

وی درباره قطع همکاری با تیم امید اظهار داشت: قطع همکاری نکردیم، قرارداد ما با تیم ملی امید در دو مقطع قرار بود انجام شود؛ یکی از آذرماه سال گذشته تا فروردین بود چون اگر صعود نمی‌کردیم کاری نداشتیم انجام بدهیم  و در صورت صعود قرارداد دوم تا المپیک بسته می‌شد، بنابراین بخش اول قرارداد من و همکارانم تمام شده بود که یک‌سری از همکاران ادامه دادند اما من تصمیم گرفتم که دیگر ادامه ندهم. مربی تیم استقلال درباره آغاز تمرینات تیم و اردوی خارج از کشور بیان کرد: زمان بسیار کمی برای آماده‌سازی تیم در اختیار داریم، از امروز تمرینات‌مان را آغاز می‌کنیم 5 هفته بیشتر تا آغاز لیگ وقت نداریم بنابراین فکر نمی‌کنم اردوی خارجی داشته باشیم، ضمن اینکه در حال حاضر تعدادی از بازیکنان به دلیل مسائل مالیاتی از سال‌های گذشته مشکل خروجی دارند. ابتدا باید این مشکل را برطرف کنیم زیرا این مسأله باعث شده که بیشتر به اردوی داخلی فکر کنیم. وی در پاسخ به این سؤال که آیا از جذب بازیکن رضایت دارید و به هدف مورد نظرتان رسیده‌اید، گفت: تا الان بد عمل نکرده‌ایم، با توجه به اینکه از خیلی تیم‌ها عقب بودیم از کمیته نقل و انتقالات تیم تشکر می‌کنم، جابر انصاری و امین حاج محمدی بازیکنان قابلی هستند که در لیست اولیه باشگاه بودند و توانستیم آنها را جذب کنیم، بازیکنان دیگری هم در فهرست هستند که در حال مذاکره با آنها هستیم که در صورت توافق نام آنها هم اعلام می‌شود. صالح درباره سرنوشت فروزان، طالب‌لو و حضور رحمتی در استقلال گفت: رحمتی در فهرست ما قرار دارد و باشگاه با او صحبت کرده و به توافقاتی هم دست پیدا کرده‌اند اما از وضعیت دیگر دروازه‌بان‌ها اطلاعی ندارم.

دستیار اول پرویز مظلومی با بیان هدف استقلال در فصل پیش رو اظهار داشت: نه تنها تیم استقلال بلکه هر تیمی امیدوار و روشن به قضیه نگاه می‌کند و ما با تمام سختی‌هایی که وجود دارد، تلاش می‌کنیم استقلال را به آن جایگاهی که هواداران دوست دارند، برسانیم. تمام تیم‌ها با انگیزه وارد لیگ می‌شوند، با این حال من معتقدم استقلال و پرسپولیس جایگاه‌شان خیلی باید بالاتر باشد.

وی درباره تجربه همکاری با دو مربی بزرگ استقلال، امیر قلعه‌نویی و پرویز مظلومی گفت: هر دو این مربیان از بزرگان این مجموعه هستند و پای من به مجموعه استقلال از طریق امیر قلعه‌نویی باز شد و من از ایشان برای همکاری مجدد با باشگاه اجازه گرفتم و آقای مظلومی هم بدون این که در جریان باشم من را به هیأت مدیره معرفی کرد. من از آقای مظلومی تشکر می‌کنم که این قابلیت‌ها را در من دیده که معرفی‌ام کرده است، کار کردن با این دو عزیز جزو افتخارات من است.

 

کپی