رئیس سازمان لیگ فوتسال در مراسم افتتاحیه لیگ خبر داد: میزبانی مسابقات در رده های مختلف جوانان، نوجوانان و منطقه ای در بخش آسیا را در دستور کاری خود قرار داده ایم.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان ضمن خیر مقدم به ناظران و نمایندگان فوتسال، گفت: شما به عنوان بازوان اجرایی مجموعه فوتسال در استانها و در حین برگزاری رقابتهای لیگ فوتسال نقش مهم و تاثیرگذاری دارید. از شما می خواهم به بهترین نحو ممکن تمامی شرایط و وضعیتی که در حین برگزاری مسابقات و برنامه های مختلف که مربوط به رشته فوتسال است زیر نظر داشته و با اعلام موارد به سازمان لیگ فوتسال، ما را در هر چه بهتر برگزار شدن مسابقات و اجرای برنامه ها یاری کنید.

وی ادامه داد: سازمان لیگ فوتسال نیاز دارد تا اطلاعات و داشته های دقیقی را از استانهای مختلف برای برگزاری مسابقات داشته باشد که این امر با همراهی و کمک شما عزیزان میسر می شود. قصد داریم با اجرای برنامه های دقیق و صحیح شرایطی را بر فوتسال حاکم کنیم که شاهد روند رشد بیش از پیش باشیم و معتقدم این امر با حمایت نمایندگان و ناظرین و باشگاه ها رخ می دهد.
رئیس سازمان لیگ فوتسال در پایان گفت: قصد داریم فوتسال را در ایران و آسیا بیشتر از گذشته گسترش دهیم. میزبانی مسابقات در رده های مختلف جوانان، نوجوانان و منطقه ای در بخش آسیا را در دستور کاری خود قرار داده ایم.

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.