اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸

ناگفته های پدر 6 قلوهای تبریزی

ناگفته های پدر 6 قلوهای تبریزی

پدر 6 قلوهای تبریزی که دستفروش است با ابراز شادمانی از به دنیا آمدن 6 فرزندش گفت: خوشحالی‌ام را نمی‌توانم پنهان کنم اما در حالت اغما هم به سر می‌برم. بیشتر ناراحتی‌ام به خاطر مشکلاتی است که برای نگهداری از 6 کودک‌ با آن مواجه هستم.

ایران آنلاین / میوه فروش (دستفروش) است و از اینکه خداوند 6 فرزند به او داده، شاکر است. می‌گوید خوشحالی‌ام را نمی‌توانم پنهان کنم اما در حالت اغما هم به سر می‌برم. بیشتر ناراحتی‌ام به خاطر مشکلاتی است که برای نگهداری از 6 کودک‌ با آن مواجه هستم.

عصر دیروز بانوی جوان تبریزی در بیمارستان الزهرای تبریز 6 قلو به دنیا آورد اما متاسفانه مطلع شدیم  یکی از نوزادان که دختر بود، فوت کرده است.

شب گذشته خبرگزاری فارس در استان خبری شادی‌بخشی را منتشر کرد با این مضمون که "مادری 23 ساله بدون سابقه مشکل خاص در اولین زایمان خود بدون درمان نازایی، 6 قلو به دنیا آورد.

نوزادان 27 هفته که با عمل جراحی سزارین متولد شدند دارای وزن تولد بین 580 تا 960 گرم بوده و  حال عمومی 4 نوزاد مطلوب و دو نوزاد به دستگاه ونتیلاتور وصل هستند.از این تعداد 4 نوزاد دختر و 2 نوزاد دیگر پسر هستند.

سلیمان باقری‌فرد پدر 6 قلوهای تبریزی اظهار کرد: بنده پدر 6 قلوهایی تبریزی هستم که دیشب ساعت 19 قبل از اذان به دنیا آمدند.

وی افزود: بنده اهل تبریز و ساکن اطراف شهر در منطقه باسمنج در خانه پدری ساکن هستم و وضعیت مالی مناسبی هم را ندارم.

پدر 6 قلوهای تبریزی با بیان اینکه یک سال بود که ازدواج کردیم و این 6 قلوها اولین فرزند ما هستند، ادامه داد: در اولین سونوگرافی دو جنین نشان داده شده بود و سپس در هفته‌های بعد بارداری به ترتیب یک قل اضافه می‌شد که در نهایت متوجه شدیم 6 جنین هستند و خدا را شاکرم.

وی افزود: البته یکی از دخترهایم هنگام تولد فوت کرد و الان دارای 5 فرزند هستم که در ‌nicu و تحت مراقبت ویژه هستند.

باقری‌فرد افزود: بنده شرایط مالی مناسبی ندارم و در زمان بارداری همسرم سراغ هر مسوولی که رفتیم، گفتند باید نوزادان به دنیا بیایند تا بتوانیم حمایت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ماهانه هزینه پوشاک نوزادان 3 میلیون تومان است و هر بار که سونوگرافی انجام می‌دادند، بالای 700 هزار تومان هزینه داشت که با شرایط مالی من سخت بود.

این پدر افزود: ما زوج تازه ازدواج کرده هستیم و نیاز به حمایت داریم چراکه با این شرایط زندگی و تهیه و تامین هزینه‌های کودکان برایم سخت خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه همسرم در ‌ICU است و بعد از ترخیص اسامی نوزادان را با هم انتخاب خواهیم کرد، گفت: علی اصغر، علی اکبر، زهرا و فاطمه و دنیا اسامی مدنظر است.سه دختر و دو پسر این پدر تبریزی هنوز در بیمارستان الزهرا هستند، وی که با شغل میوه‌فروشی گذران زندگی‌ می‌کند چرخ زندگی‌اش به سختی می‌گذرد.

او از مسئولان درخواست هزینه‌ برای تأمین معاش فرزندانش دارد که امید است صدایش شنیده شود./ فارس 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.