مدافع باتجربه سرخپوشان امروز در برنامه‌ای که توسط باشگاه در نظر گرفته شده بود، با دو جام قهرمانی اخیر لیگ برتر عکس یادگاری گرفت. او پیش از این به 4 جام دیگر قهرمانی تیم های سپاهان و سایپا دست یافته است.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از ورزش سه، سیدجلال حسینی، کاپیتان باتجربه سرخپوشان در پایان فصل هفدهم فوتبال ایران به ششمین جام قهرمانی خود دست یافت. جامی که باعث شد او اکنون پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ برتر در هفده دوره اخیر لقب گیرد.

مدافع باتجربه سرخپوشان امروز در برنامه‌ای که توسط باشگاه در نظر گرفته شده بود، با دو جام قهرمانی اخیری که در لیگ برتر به آن دست یافته بود عکس یادگاری گرفت. سیدجلال حسینی با سپاهان سه عنوان قهرمانی و سایپا یک عنوان قهرمانی در کارنامه دارد تا بیش از هر بازیکنی به لمس این جام عادت داشته باشد.

در این تصویر دیگر بازیکنان این تیم صاحب دو عنوان قهرمانی شده اند؛ شجاع خلیل زاده پیش از این با سپاهان به عنوان قهرمانی دست یافته بود و اکنون دومین جام خود را با پرسپولیس تصاحب کرده و علی علیپور و کمال کامیابی نیا نیز سابقه دو عنوان قهرمانی پیاپی با پرسپولیس را در کارنامه دارند.