اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸

تاکید محسن هاشمی بر برخورد با تخلفات تجاری برخی نهادها در تهران

تاکید محسن هاشمی بر برخورد با تخلفات تجاری برخی نهادها در تهران

رییس شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از رسیدگی نکردن به تخلفات دانه درشت ها، گفت: زمانی که از تخلف در پروژه ایران مال وابسته به بخش خصوصی صحبت می کنیم، از تخلفات پروژه اطلس مال که مربوط به برخی نهادهاست، هم صحبت کنیم.

ایران آنلاین /محسن هاشمی رفسنجانی در همایش سراسری مدیران سازمان بازرسی شهرداری تهران که در سالن ایران زمین شورای شهر برگزار شد، افزود: تحقق شعار شهرداری شیشه ای با تبلیغات امکانپذیر نیست. 

وی اظهار داشت: حقوق عمومی شهر و شهروندان قابل مذاکره و معامله نیست، بنابراین باید برای مبارزه با فساد عزمی جدی وجود داشته باشد. 
هاشمی همچنین به موضوع تعدیل نیرو در مجموعه شهرداری تهران اشاره و تصریح کرد: نباید به نام تعدیل چند مستضعف را از کار بیکار کرد، بلکه تعدیل واقعی باید از بالا انجام شود. 
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در صورتی که تعدیل نیز از بالا انجام شود، شاهد کاهش چشمگیر و منطقی نیروهای مازاد در مجموعه خواهیم بود. 
وی با اشاره به اینکه متاسفانه مدیران پس از حضور خود جمعی را وارد مجموعه و سیستم می کنند، تصریح کرد: همین امر موجب شده که تعداد نیروهای شاغل در شهرداری تهران طی 20 سال حدود 6 برابر افزایش پیدا کند. 
رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به نارضایتی مردم از فساد اقتصادی، تاکید کرد: اگر برای شفافیت در سیستم اقتصادی و مدیریتی کشور تلاش نشود، شاید فردا دیر باشد. /ایرنا

 
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.