اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸

کتاب های مازاد را به دفترمطالعات رسانه وزارت ارشاد اهدا کنید

کتاب های مازاد را به دفترمطالعات رسانه وزارت ارشاد اهدا کنید

حمید ضیایی پرور، رئیس دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه از عموم استادان، صاحب‌نظران و فرهیختگان حوزه ارتباطات، رسانه و روابط‌ عمومی دعوت می‌کند کتاب‌های مازاد خود را به کتابخانه تخصصی این دفتر اهدا کنند.

ایران آنلاین / حمید ضیایی پرور گفت: دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی محل مراجعه دانشجویان و علاقمندان ارتباطات و رسانه است از این رو در آستانه بهار طبیعت و خانه تکانی عمومی، چنانچه کسانی کتاب‌های ارتباطی در اختیار دارند که مورد نیازشان نیست آن را دور نریخته و در اقدامی خداپسندانه به این دفتر تحویل دهند.

این مدرس علوم ارتباطات اظهار داشت: اینگونه کتابها که ماندن آن در قفسه های منزل بجز فرسودگی کارایی ندارند بهتر است که با اهدا به کتابخانه این دفتر، بارها و بارها مورد مطالعه علاقمندان این حوزه قرار گیرند.
ضیایی پرور از داوطلبان مشتاق برای شرکت در این فراخوان خواست، کتاب‌های مورد نظر را آماده کرده و با همکاران کتابخانه دفتر به شماره88733771 تماس بگیرند تا نسبت به اعزام خودرو و تحویل کتاب‌های اهدایی آنها در محل کار یا منزل شما اقدام لازم بعمل آید.
وی یادآور شد: کتابخانه دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیش از ١٠ هزار جلد کتاب تخصصی حوزه ارتباطات و رسانه دارد و حدود ٣٢ هزار مقاله تخصصی نیز در این کتابخانه نمایه سازی و آرشیو شده است.
به گفته وی در چهار سال اخیر به دلیل کمبود بودجه کتابهای اندکی به گنجینه کتابخانه افزوده شده است و با فراخوان اهدای کتاب در آستانه نوروز قصد داریم این گنجینه را ارتقا دهیم.
این مدرس دانشگاه در عین حال گفت: دو استاد ارتباطات اخیرا چند کارتن کتاب ارتباطی به کتابخانه دفتر اهدا کردند و همین عمل نیکوکارانه باعث شد فراخوان بدهیم تا سایر فرهیختگان نیز به اهدا کتاب بپردازند
ضیایی پرور اظهار داشت: کتابخانه این مرکز روزانه میزبان بسیاری از دانشجویان و مخاطبان علاقه مند به حوزه ارتباطات و رسانه است که برای بهره برداری مراجعه می کنند.
رئیس دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ابراز امیدواری کرد: موضوع اهدای کتاب که استارت آن از حوزه رسانه و مطبوعات خورده است، الگویی برای دیگر مراکز برای همراهی و همکاری باشد.
ضیایی پرور تاکید کرد: بدون شک این مهم تلاشی در راستای افزایش سرانه مطالعه در میان دانشجویان و دیگر اقشار مختلف جامعه خواهد بود که امید است اینگونه رفتارها در کشور نهادینه شود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.