حمید ضیایی پرور، رئیس دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه از عموم استادان، صاحب‌نظران و فرهیختگان حوزه ارتباطات، رسانه و روابط‌ عمومی دعوت می‌کند کتاب‌های مازاد خود را به کتابخانه تخصصی این دفتر اهدا کنند.

ایران آنلاین / حمید ضیایی پرور گفت: دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی محل مراجعه دانشجویان و علاقمندان ارتباطات و رسانه است از این رو در آستانه بهار طبیعت و خانه تکانی عمومی، چنانچه کسانی کتاب‌های ارتباطی در اختیار دارند که مورد نیازشان نیست آن را دور نریخته و در اقدامی خداپسندانه به این دفتر تحویل دهند.

این مدرس علوم ارتباطات اظهار داشت: اینگونه کتابها که ماندن آن در قفسه های منزل بجز فرسودگی کارایی ندارند بهتر است که با اهدا به کتابخانه این دفتر، بارها و بارها مورد مطالعه علاقمندان این حوزه قرار گیرند.
ضیایی پرور از داوطلبان مشتاق برای شرکت در این فراخوان خواست، کتاب‌های مورد نظر را آماده کرده و با همکاران کتابخانه دفتر به شماره88733771 تماس بگیرند تا نسبت به اعزام خودرو و تحویل کتاب‌های اهدایی آنها در محل کار یا منزل شما اقدام لازم بعمل آید.
وی یادآور شد: کتابخانه دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیش از ١٠ هزار جلد کتاب تخصصی حوزه ارتباطات و رسانه دارد و حدود ٣٢ هزار مقاله تخصصی نیز در این کتابخانه نمایه سازی و آرشیو شده است.
به گفته وی در چهار سال اخیر به دلیل کمبود بودجه کتابهای اندکی به گنجینه کتابخانه افزوده شده است و با فراخوان اهدای کتاب در آستانه نوروز قصد داریم این گنجینه را ارتقا دهیم.
این مدرس دانشگاه در عین حال گفت: دو استاد ارتباطات اخیرا چند کارتن کتاب ارتباطی به کتابخانه دفتر اهدا کردند و همین عمل نیکوکارانه باعث شد فراخوان بدهیم تا سایر فرهیختگان نیز به اهدا کتاب بپردازند
ضیایی پرور اظهار داشت: کتابخانه این مرکز روزانه میزبان بسیاری از دانشجویان و مخاطبان علاقه مند به حوزه ارتباطات و رسانه است که برای بهره برداری مراجعه می کنند.
رئیس دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ابراز امیدواری کرد: موضوع اهدای کتاب که استارت آن از حوزه رسانه و مطبوعات خورده است، الگویی برای دیگر مراکز برای همراهی و همکاری باشد.
ضیایی پرور تاکید کرد: بدون شک این مهم تلاشی در راستای افزایش سرانه مطالعه در میان دانشجویان و دیگر اقشار مختلف جامعه خواهد بود که امید است اینگونه رفتارها در کشور نهادینه شود.