اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

زن جوان قربانی سوء ظن شوهر

زن جوان قربانی سوء ظن شوهر

مرد جوانی ازاهالی شاهرود به تصوراینکه همسر21 ساله‌اش با مرد غریبه‌ای رابطه تلفنی و پیامکی دارد تصمیم به کشتن هر دو گرفت،اما وقتی نتوانست مرد غریبه را شناسایی کند با برداشتن کارد آشپزخانه به سراغ همسرش رفت و با دو ضربه او را از پا درآورد.

ایران آنلاین / به‌گزارش پلیس، زن جوان که با ضربات کارد آشپزخانه بشدت مجروح شده بود در حال اغما به بیمارستانی در شاهرود انتقال یافت اما به علت خونریزی شدید جان سپرد و تلاش پزشک برای نجات او بی‌نتیجه ماند.

سرهنگ مجتبی اشرفی فرمانده انتظامی شاهرود گفت: شوهر این زن توسط مأموران پلیس آگاهی دستگیر شد و کارآگاهان ضمن تحقیق پی بردند که وی چند مورد سابقه نزاع و درگیری  داشته است.
این مرد به تصوراینکه همسرش رابطه تلفنی و پیامکی دارد، روزجنایت با رفتاری خشونت‌آمیز سعی کرده بود زن جوان را وادار به معرفی مرد غریبه کند چون تصمیم داشته هر دو را به قتل برساند،اما وقتی نتوانست این فرد را شناسایی کند سرانجام با برداشتن یک قبضه کارد آشپزخانه به همسرش حمله ور شد و با دو ضربه وی را از پا درآورد.
فرمانده انتظامی شاهرود گفت: متأسفانه سوظن و تصمیم شتابزده این جوان، قتل همسرجوانش و تباهی آینده خودش را رقم زد و باعث شد فرزند خردسال آنها نیز دور از پدر ومادر در شرایط بحرانی روحی و روانی قرارگیرد.
فرمانده انتظامی شاهرود توسل به قانون را بهترین راه برای حل هرگونه مخاصمه و اختلاف دانست و یادآور شد: مراکز مشاوره‌ای نیروی انتظامی مستقر در کلانتری‌های شهری به‌ صورت رایگان آماده ارائه مشاوره و راهکار برای هر مشکلی هستند؛ با مراجعه به این مراکز می‌توان از اتفاقاتی تلخ و غیر قابل جبران پیشگیری کرد.

کپی