اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

بازداشت دو تیم خبری فلسطینی در کرانه باختری

بازداشت دو تیم خبری فلسطینی در کرانه باختری

نظامیان رژیم اشغالگر قدس در راستای تشدید اقدامات ضد فلسطینی خود دو تیم خبری وابسته به خبرگزاری فلسطین «وفا» و تلویزیون فلسطین را در کرانه باختری بازداشت کردند.

ایران آنلاین /به گزارش الیوم السابع، تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که نظامیان رژیم صهیونیستی دو گروه از خبرنگاران خبرگزاری فلسطین «وفا» و دفتر تلویزیون فلسطین در استان طوباس و غورهای شمالی در کرانه باختری را بازداشت کرده اند.

این اقدام رژیم صهیونیستی در راستای تشدید اقدامات ضد فلسطینی  علیه رسانه های فلسطینی که وظیفه انتشار جنایت های اسرائیلی را دارند، صورت گرفته است و رژیم اشغالگر قدس می خواهد همزمان با ایجاد موج تحریک آمیز و نژاد پرستانه صدای حقیقت را خفه کند.

وزارت اطلاع رسانی در تشکیلات خودگردان فلسطین از اتحادیه بین المللی خبرنگاران و سازمان خبرنگاران بدون مرز خواسته برای حمایت از خبرنگاران فلسطینی وارد عمل شده و علیه اسرائیل به دلیل جنایت های مکرر در حق خبرنگاران فلسطینی اقدامات حقوقی انجام دهند.

فلسطین همچنین از شورای امنیت خواست در راستای قطعنامه ۲۲۲۲ شورای امنیت در خصوص حمایت از خبرنگاران علیه اسرائیل اقدام کرده و اجازه ندهد که مجرمان اسرائیلی از مجازات فرار کنند./ مهر

کپی