بازداشت دو تیم خبری فلسطینی در کرانه باختری

بین الملل /
شناسه خبر: 329433

نظامیان رژیم اشغالگر قدس در راستای تشدید اقدامات ضد فلسطینی خود دو تیم خبری وابسته به خبرگزاری فلسطین «وفا» و تلویزیون فلسطین را در کرانه باختری بازداشت کردند.

ایران آنلاین /به گزارش الیوم السابع، تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که نظامیان رژیم صهیونیستی دو گروه از خبرنگاران خبرگزاری فلسطین «وفا» و دفتر تلویزیون فلسطین در استان طوباس و غورهای شمالی در کرانه باختری را بازداشت کرده اند.

این اقدام رژیم صهیونیستی در راستای تشدید اقدامات ضد فلسطینی  علیه رسانه های فلسطینی که وظیفه انتشار جنایت های اسرائیلی را دارند، صورت گرفته است و رژیم اشغالگر قدس می خواهد همزمان با ایجاد موج تحریک آمیز و نژاد پرستانه صدای حقیقت را خفه کند.

وزارت اطلاع رسانی در تشکیلات خودگردان فلسطین از اتحادیه بین المللی خبرنگاران و سازمان خبرنگاران بدون مرز خواسته برای حمایت از خبرنگاران فلسطینی وارد عمل شده و علیه اسرائیل به دلیل جنایت های مکرر در حق خبرنگاران فلسطینی اقدامات حقوقی انجام دهند.

فلسطین همچنین از شورای امنیت خواست در راستای قطعنامه ۲۲۲۲ شورای امنیت در خصوص حمایت از خبرنگاران علیه اسرائیل اقدام کرده و اجازه ندهد که مجرمان اسرائیلی از مجازات فرار کنند./ مهر

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.